(Nie)zwykły smartwatch od Will.i.am

Artysta znany między innymi z zespołu The Black Eyed Peas, oprócz muzyki ma pociąg także do technologii. Jego najnowszy projekt – smartwatch Puls – przedstawiany jest jako innowacyjne urządzenie łączące w sobie cechy tradycyjnego „mądrego zegarka” oraz telefonu.

Czytaj więcej...

Apple Watch przede wszystkim ma być modny

Premiera inteligentnego zegarka od Apple została oficjalnie zapowiedziana na początek 2015 roku. Jednak po medialnej premierze wiadomo już coraz więcej. Przede wszystkim Apple adresuje swój produkt do szerszej grupy odbiorców. Nie tylko do sympatyków elektronicznych gadżetów, ale głównie do zainteresowanych modą, designem i oryginalnymi dodatkami.

Czytaj więcej...

Moto360, czyli smartwatch od Motoroli za 249$ już wkrótce

Znamy już przewidywane parametry nowego smartwatcha od Motoroli, działającego w systemie Android Wear. Urządzenie będzie wyposażone w 1,5-calowy ekran o rozdzielczości 320×290 pikseli z warstwą Gorilla Glass 3., 512 MB RAM i procesor firmy Texas Instruments. Znana jest także przewidywana cena. Nie 450 dolarów jak prorokowano, ale raczej 249$.

Czytaj więcej...

Konkurencja nie śpi! iWatch coraz bliżej

Pierwsze zegarki z systemem Android Wear już w sprzedaży, a do premiery własnego zegarka, przygotowuje się się największy rywal Google’a – Apple. W ostatnich dniach firma zatrudniła wiceprezesa szwajcarskiej firmy Tag Heuer produkującej luksusowe zegarki i zawodowych sportowców. iWatch miałby wejść na rynek jeszcze tej jesieni.

Czytaj więcej...

Przegląd inteligentnych zegarków z Android Wear

Pierwsze zegarki z systemem Android Wear już w sprzedaży: Samsung Gear Live czy może LG G Watch? A swój model przygotowuje też Motorola, ponadto do rywalizacji od niedawna włączył się Asus. Mamy więc prawdziwy wysyp technologii „noszonych” na nadgarstku. Na Mobileclick podsumowujemy aktualną ofertę i spekulacje dotyczące inteligentnych zegarków.

Czytaj więcej...