Samsung przedstawia nowy smartfon – Galaxy Note8

fot. samsung.com/pl/

To najnowszy model z linii Note. Wraz z flagowcem użytkownicy otrzymują: większy wyświetlacz Infinity Display, nowy rysik S Pen, pozwalający obsługiwać smartfon w bardziej spersonalizowany sposób, możliwość korzystania z dwóch kart SIM (Dual SIM), a także najlepszy w historii smartfonów Samsung podwójny aparat z optyczną stabilizacją obrazu1, umożliwiający robienie wspaniałych zdjęć. Przedsprzedaż modeli Galaxy Note8 w Polsce rozpoczyna się 23 sierpnia o godzinie 18:00 i potrwa do 14 września.

Czytaj więcej...

To najgorszy czas na zakup iPhone’a. Kiedy NIE kupować flagowców innych marek?

mobile phone

Wrzesień to ważne wydarzenie dla świata urządzeń mobilnych – konferencja Apple’a i premiera nowego iPhone’a. W tym roku Tim Cook zaprezentuje już siódmą wersję kultowego smartfona. Kiedy więc najlepiej zaopatrzyć się w telefony Apple i jak wygląda to w przypadku flagowych modeli innych producentów?

Czytaj więcej...

Smartwatch z wbudowanym projektorem. Projekt niczym z filmu James Bond

pixabay.com/ Unsplash

Chcemy zadzwonić, zajrzeć na Facebooka albo sprawdzić jak dotrzeć do konkretnego miejsca. „Odpalamy” nasz najnowszy gadżet – smartwatcha firmy Samsung, przyciskamy mały button, a na naszej dłoni wyświetlają się wszystkie opcje, przyciski i możliwości. Scena niczym z ostatniej częściej Bonda? Otóż nie. Samsung właśnie opatentował zegarek z wbudowanym projektem.

Czytaj więcej...