Aplikacje dla psów i ich właścicieli – propozycje dla posiadaczy czworonogów

uśmiechnięty golden retriever

źródło: pexels.com

Od interaktywnych treningów i zabaw po rezerwacje w miejscach pet-friendly – odkryj, jak aplikacje dla psów mogą ułatwić codzienne zadania i pomóc w opiece nad czworonogiem!

Aplikacja dla psa – pomoc w opiece nad zwierzęciem?

Aplikacje dla psów to nowoczesny sposób zarządzania i dbania o naszych ukochanych czworonożnych przyjaciół. Dzięki nim możemy lepiej zorganizować czas i zapewnić pupilom odpowiednią opiekę. W zestawieniu przedstawiamy najciekawsze aplikacje dla właścicieli psów, które pomogą w planowaniu spacerów, zabaw i wyjść, a także w organizowaniu wizyt u weterynarza czy wyjazdów. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym właścicielem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z czworonogiem, aplikacje dla fanów psów mogą być cennym źródłem informacji, wsparcia i inspiracji.

Petsy

Aplikacje dla właścicieli psów mogą pomóc znaleźć odpowiednią osobę do popilnowania Twojego pupila. Petsy to platforma dla petsitterów – dzięki prostej wyszukiwarce bez problemu wybierzesz właściwego opiekuna. Jeśli Twój ulubieniec preferuje długie spacery, w aplikacji dostępnych wielu petsitterów, gotowych zabrać pupila na długą przechadzkę. A może jesteś właścicielem zwierzaka, który uwielbia relaksować się na kanapie? W Petsy z pewnością znajdziesz odpowiedniego opiekuna.

interfejs aplikacji Petsy

Aplikacja Petsy / źródło: apps.apple.com

W wyborze pomogą profile i wizytówki użytkowników, ale także recenzje innych właścicieli zwierząt. Dodatkowo aplikacja nie tylko pomaga w znalezieniu petsitterów, ale daje również możliwość samemu zostania takim opiekunem. Co więcej, Petsy to nie tylko aplikacja dla psa – możesz tam również znaleźć opiekuna dla kota!

Pobierz na iOS

Pobierz na Android 

Woofz

Woofz to kompleksowa aplikacja – właściciele czworonogów znajdą w niej wszystko, co potrzebne. Dostępna jest w niej m.in. sekcja poświęcona komendom i sztuczkom. Praktyczne samouczki wideo i ilustracji pomogą w treningu Twojego psa. Szkolenia można dostosować do wieku i rasy psa, uwzględniając również poziom trudności i cele, jakie chcesz osiągnąć wspólnie z Twoim czworonogiem. Co więcej, wszystkie treści zostały przygotowane przez profesjonalnych i certyfikowanych trenerów psów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, w dowolnym momencie możesz skonsultować się ze specjalistami za pośrednictwem samej aplikacji.

interfejs aplikacji Woofz

Aplikacja Woofz / źródło: apps.apple.com

W Woofz znajdziesz również przydatne wskazówki dotyczące oduczania psa złych nawyków, np. gryzienia lub żucia przedmiotów. Z kolei za pomocą psiego kalendarza zapiszesz wszystkie ważne informacje w jednym miejscu, np. wizyty u weterynarza czy godziny podawania leków.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

SAFE-ANIMAL

Zagubienie lub odnalezienie zwierzęcia może być stresującym i niepokojącym doświadczeniem. Istnieją aplikacje dla psów, które mogą pomóc w odnajdywaniu zaginionych zwierząt, a także ułatwić dotarcie do właściciela w przypadku odnalezienia zwierzęcia. Są to zarówno aplikacje dla właścicieli psów, jak i tych, którzy chcą po prostu pomagać, a sami niekonieczne posiadają zwierzę. SAFE-ANIMAL przeznaczona jest wszystkim, którym los zwierząt nie jest obojętny.

interfejs aplikacji Safe Animal

Aplikacja SAFE-ANIMAL / źródło: apps.apple.com

Główną funkcją SAFE-ANIMAL jest możliwość wysyłania alertów w przypadku zaginięcia lub znalezienia zwierzęcia. Kiedy zgubisz swojego ukochanego pupila lub napotkasz bezpańskiego zwierzaka, wystarczy kilka kliknięć, aby wysłać alarm do wszystkich użytkowników w okolicy. Dzięki temu każdy otrzymuje dokładne informacje i możliwe będzie szybkie odnalezienie zgubionego pupila lub właściciela czworonoga.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

BringFido

Aplikacje dla psów mogą uczynić rezerwację hotelu przyjaznego zwierzętom łatwiejszą niż kiedykolwiek wcześniej. BringFido to kompletny przewodnik dla wszystkich miłośników zwierząt, umożliwiający planowanie i realizację przyjemnych chwil z pupilem. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć idealne miejsce na wakacyjny wypoczynek, pobliskie restauracje czy też odkryć nowe miejsca do wspólnych spacerów, BringFido zapewnia Ci wszystkie niezbędne informacje na wyciągnięcie ręki.

interfejs aplikacji BringFido

Aplikacja BringFido / źródło: apps.apple.com

W BringFido znajdziesz również hotele, do których bez problemu będziesz mógł zabrać swojego czworonogów. W aplikacji dostępne są także informacje o atrakcjach w pobliżu, nadchodzących imprezach dla psów oraz petsitterach, weterynarzach lub sklepach zoologicznych w okolicy.

Jeśli na liście obiektów nie zobaczysz swojego ulubionego miejsca na liście, możesz dodać nową lokalizację przyjazną zwierzętom. Ponadto masz możliwość zostawienia recenzji swoich ulubionych atrakcji dla zwierząt, aby pomóc innym właścicielom w dokonaniu właściwego wyboru.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Powyższe aplikacje oferują różne możliwości dla właścicieli psów. Mamy nadzieję, że posiadacze czworonogów znajdą w nich przydatne funkcje.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.