LG G Watch R w Polsce. Także w ofercie sieci Play

fot. play.pl/telefony/lg-g-watch-r/?ESId=SMP_FOR3GB_EU

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Na polski rynku debiutuje kolejny inteligentny zegarek ze stajni LG. Tym razem po mowa o LG G Watch R, który można już zakupić w otwartej sprzedaży za cenę 1099 zł lub wziąć w ofercie sieci Play.

Tym co wyróżnia ten model, to podobnie jak w przypadku Moto 360, jest stylowa obudowa i inspirujący design. Okrągła tarcza została wzmocniona stalą nierdzewną, a tapetę tarczy, która jest wyświetlana, możemy dowolnie zmieniać. Zegarek wydaje się być adresowany do mężczyzn, aczkolwiek nie ma przeciwwskazań, by nosiły go także kobiety. Znajdziemy w nim wiele udogodnień standardowych dla tego typu urządzeń. Mowa o sensorze rytmu serca czy pulsu oraz o innych funkcjach powiązanych z aktywnym trybem życia. Poza tym sprzęt wyposażono w standardowe powiadomienia z telefonu: wiadomości przychodzące i połączenia.

Nowy smartwatch LG G Watch R został stworzony na konwencji zegarka i wyposażony w system Android Wear, wodoszczelną obudowę oraz procesor Qualcomm Snapdragon 400. Dodatkowymi atutami są: bardzo praktyczny wyświetlacz Plastic OLED (P-OLED) wykorzystujący maksimum swojej okrągłej powierzchni oraz bateria o pojemności 410 mAh.

Inteligentny zegarek od LG jest kompatybilny z telefonami posiadającymi system operacyjny Android 4.3 i wyżej.

W salonach Play

W Polsce poza standardową sprzedażą ten inteligentny zegarek LG G Watch R możemy otrzymać także w ofercie sieci Play. W przypadku wybrania taryfy Super FORMUŁA EUROPA Unlimited za 89,90 zł zegarek otrzymujemy za 1 zł, w przypadku innych opcji musimy dopłacić proporcjonalną do wysokości abonamentu cenę.

fot. play.pl/telefony/lg-g-watch-r/?ESId=SMP_FOR3GB_EU

fot. play.pl/telefony/lg-g-watch-r/?ESId=SMP_FOR3GB_EU

Polscy operatorzy telekomunikacyjni coraz chętniej proponują w swoich ofertach wybór inteligentnego zegarka lub konsoli do gier zamiast nowego telefonu. Z pewnością znajdzie się sporo miłośników nowinek technologicznych, którzy zechcą z tych promocji skorzystać.

Cena w otwartej sprzedaży w salonie Play wynosi 1099 zł.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.