Obce numery telefonów w telefonie komórkowym

Obcy numer telefonu

źródło: Adobe Stock

Artykuł Partnera

Aktualnie, coraz więcej przedsiębiorców składa wnioski o zagraniczne numery telefonów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się zaś przede wszystkim numery niemieckie, jako że kraj ten stale rozwija się (zarówno pod względem gospodarczym, jak i ekonomicznym), stwarzając dogodne warunki do prowadzenia różnego rodzaju biznesów. Właściciele małych i dużych firm decydują się zatem na kupno prawdziwych lokalnych numerów, bez konieczności posiadania miejscowego adresu ani biura. Co więcej, można nimi stosunkowo łatwo zarządzać, poprzez urządzenie mobilne ze specjalną aplikacją.

Komfort i skuteczność

Interesującym faktem jest to, iż jesteśmy w stanie przekierować numer niemiecki na polski tak, by rozmówca nie zauważył naszego działania. Ponadto, polscy przedsiębiorcy przebywający w Niemczech mają możliwość wyboru numerów 032- krajowych numerów telefonicznych, z którymi łączymy się według starych taryf lokalnych. Numery te, nie są powiązane są z danymi miastami, stąd używać go można na terenie całych Niemiec. Jednym z kolejnych są bezpłatne dla dzwoniących numery zaczynające się od 0800, dlatego też cieszą się powodzeniem wśród klientów. Koszty połączeń ponosi tu natomiast sam właściciel numeru. Tym samym, są one również droższe niż te, zaczynające się od 032, lecz otrzymują o 25% więcej połączeń od niemieckich numerów telefonicznych. Niektórych niepożądanych rozmówców można na szczęście zablokować, redukując w ten sposób koszty.

Tak naprawdę, obecnie można zarejestrować numery telefonów z całej Europy, Wielkiej Brytanii, jak i USA, ale mimo to, cały czas przodują niemieckie numery telefonu. Poza tym, znaczenia numeru telefonu nie powinniśmy bagatelizować – stanowi on wszak istotną część naszego wizerunku. Gdy numer, jaki widnieje na stronie internetowej przedsiębiorstwa pozostawia wiele do życzenia, warto go więc zmienić. W takim wypadku sprawdzi się na przykład lokalny numer telefonu, który z dużą dozą prawdopodobieństwa przyciągnie klientów z innych regionów, bądź też krajowy numer usługowy, pokazujący, że  działamy na terenie całego kraju.

Doświadczenie i zaufanie

Jeżeli jako właściciel numeru szukasz wiarygodnej firmy, która profesjonalnie doradzi Ci w wyborze i rejestracji numeru oraz wszystkich jego funkcji, dobrze trafiłeś. W Belfabriek doskonale znamy się na swojej pracy, codziennie pomagając naszym klientom w prowadzeniu biznesu.

Oprócz numeru telefoniczny kontakt firmy z klientem powinien być idealnie dopasowany do danej organizacji i jej specyfiki. Traktując więc ów aspekt poważnie, wybierz dostawcę z doświadczeniem. W praktyce możemy zaś przytoczyć przykłady przedsiębiorstw, korzystających z usług Belfabriek, a są to między innymi: holenderska sieć supermarketów Albert Heijn (bezpłatny numer 0800 do obsługi klienta), holenderska sieć księgarni Bruna (numer 0900, pod którym można zgłaszać pytania i skargi), Canon Netherlands (odpowiada na pytania klientów za pośrednictwem łatwego do zapamiętania numeru 0800), gmina Haarlemmermeer (krajowe numery 088, aby doskonale regulować dostępność opieki zdrowotnej), holenderski bank ING (oddzielne numery 0900 dla osób dzwoniących z sektora biznesowego i prywatnego) oraz sieć supermarketów Lidl Holandia (odpowiada na pytania, skargi i sugestie pod bezpłatnym numerem 0800).

To jedynie część zadowolonych klientów firmy, działającej od 2000 roku i pomagającej ludziom w wielu krajach. Poza numerami telefonów oferujemy także platformę Interactive Voice Response, podłączona do wielu globalnych dostawców i tym samym łatwo dostępną z większości krajów na świecie. Oferujemy numery usług i numery lokalne w ponad 26 krajach, jak i dostarczamy połączenia do kraju pochodzenia.

Artykuł Partnera


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.