Facebook tworzy aplikację dla osób nie mających konta na Facebooku…

fot. newsroom.fb.com/news/2014/10/introducing-rooms/

Użytkownicy Facebooka i wszyscy, którym urządzenia mobilne i nowe aplikacje nie są obce, nie raz byli zaskakiwani przez Facebooka. Potrzeba przedstawienia światu świeżych rozwiązań skłoniła specjalistów z Menlo Park do stworzenia aplikacji dla osób nie posiadających profilu na tym portalu społecznościowym.

Czytaj więcej...

Wybieramy najciekawsze premiery września w AppStore

fot. © Warakorn - bank zdjęć Fotolia.com

We wrześniu Apple wypuściło swoje nowe urządzenia, nie próżnowali również twórcy mobilnych aplikacji na system iOS. Wśród nowości znajdą coś dla siebie miłośnicy zdjęć, rabatów, a także przyszłe mamy oraz Ci, którzy specjalizują się w szkoleniach biznesowych.

Czytaj więcej...

Kalendarz zdrowia intymnego w kobiecym telefonie

fot. © VRD - Fotolia.com

Stawiając na pierwszym miejscu obowiązki zawodowe i domowe, wielu kobietom trudno jest dziś znaleźć dla siebie czas. Z myślą o wszystkich współczesnych, zabieganych kobietach powstała aplikacja Zdrowa+. Mobilny kalendarz w telefonie pomoże nam zapanować nad ważnymi datami i podpowie, jakie badania w danym momencie mogą być istotne dla zdrowia, płodności czy seksualności.

Czytaj więcej...

Facebook na iPada z nowym paskiem bocznym

fot. © ra2 studio - Fotolia.com

Wraz z najnowszą aktualizacją Facebooka na urządzenia iPad pojawiła się nowa sekcja, która wyświetlana jest po prawej stronie w widoku horyzontalnym. Chodzi o kolumnę, w której odnajdziemy gry i „trendy”, które Facebook zapowiadał już jakiś czas temu.

Czytaj więcej...