Dowiedz się czym jest metodologia Design Sprints

Programujesz, tworzysz grafikę, jesteś entuzjastą najnowszych technologii? Chcesz podzielić się swoim startupem lub zaprezentować innowacyjne rozwiązania najlepszym specjalistom z branży IT? 22 i 23 września 2016 specjaliści z Polski i z zagranicy spotkają się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, by wymienić doświadczenia i poznać najnowsze trendy w świecie technologii na konferencji TXF Conference, któej patronuje Mobile Click.

Czytaj więcej...

Mobilne technologie w centrum Krakowa

W dniach 11-13 lutego tego roku w Expo Kraków równolegle odbywały się Targi Mobile-IT oraz Mobile Trends Conference. Stolica małopolski na trzy dni stała się centrum mobilnych technologii, w którym pojawili się specjaliści z branży mobile, a organizatorzy starali się o przedstawienie innowacyjnych rozwiązań i najnowszych produktów.

Czytaj więcej...

Rozpocznij rok 2015 mobilnie!

Urządzenia mobilne towarzyszą nam niemal w każdej minucie życia. Korzystamy z nich w pracy, domu, tramwaju czy podczas joggingu. Nie dziwi nikogo widok osób, które podczas rozmowy w gronie znajomych jednocześnie bawią się smartfonem, bądź w kolejce do sklepowej kasy szybko przeglądają serwisy informacyjne. Wynika to głównie z faktu, że stale pragniemy być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół nas, ale także z potrzeby dzielenia się informacjami z innymi.

Czytaj więcej...