Najlepsze aplikacje mobilne i ich twórcy na wyciągnięcie ręki

samsung

Już 21 i 22 kwietnia warszawska Kinoteka zapełni się ponad połową tysiąca specjalistów z branży mobilnej. Developerzy, designerzy, specjaliści od User Experience czy produktu oraz managerowie z branży mobilnej już po raz trzeci spotkają się w sercu Europy na jednej z największych imprez w branży mobilnej – MCE^3, której patronuje MobileClick.

Czytaj więcej...

Targi Mobilne za nami. Czym zaskoczyły fanów mobilnych technologii?

Targi_Mobilne_8

Ponad 3200 zwiedzających to bilans odbywającej się w dniach 21-22 marca pierwszej edycji Targów Mobile. W największym tego typu wydarzeniu w Polsce, organizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie, fani mobilnych technologii dostali szansę wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach tematycznych, zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami polskiej branży mobile oraz przekonania się, w jaki sposób działają najnowsze gadżety.

Czytaj więcej...

Targi Mobilne – gratka dla fanów technologii mobilnych

fot. mat. prasowy

Jak korzystać ze smartfona w podróży? Jak zabezpieczyć telefon przed kradzieżą danych? Jak powstały najpopularniejsze polskie aplikacje mobilne? 21-22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas I Targów Mobilnych będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania na rynku i wziąć udział w warsztatach edukacyjnych.

Czytaj więcej...

Mobile Summit w styczniu w Warszawie

mobile-summit

Wydarzenie Mobile Summit to wyjątkowa okazja do pogłębienia swojej wiedzy w zakresie jednej z najszybciej rozwijających się dziedzin w branży marketingowej. Rozwiązania mobilne mają szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest przekazanie aktualnej oraz dynamicznej informacji.

Czytaj więcej...

Konkurs: wygraj zaproszenie na konferencję Mobile Marketing Mix i możliwość przetestowania Google Glass

fot. © martin_matthews - Fotolia.com

26 listopada odbędzie się konferencja Mobile Marketing Mix, organizowana przez Mediarun Academy. Wydarzenie dedykowane jest również pasjonatom mobile’u, którzy chcą poznać nowe trendy z nim związane, a także dowiedzieć się, jak wielką wagę odgrywa mobile w komunikacji i strategii marki.

Czytaj więcej...