XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

Za nami XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Podczas dwóch dni Sympozjum uczestnicy mieli możliwość wysłuchania inspirujących wystąpień oraz zagorzałych dyskusji pomiędzy reprezentantami branży telekomunikacyjnej i mediów oraz przedstawicielami administracji publicznej, dostawcami rozwiązań oraz nowych technologii.

Czytaj więcej...

Najlepsze aplikacje mobilne i ich twórcy na wyciągnięcie ręki

Już 21 i 22 kwietnia warszawska Kinoteka zapełni się ponad połową tysiąca specjalistów z branży mobilnej. Developerzy, designerzy, specjaliści od User Experience czy produktu oraz managerowie z branży mobilnej już po raz trzeci spotkają się w sercu Europy na jednej z największych imprez w branży mobilnej – MCE^3, której patronuje MobileClick.

Czytaj więcej...

Targi Mobilne za nami. Czym zaskoczyły fanów mobilnych technologii?

Ponad 3200 zwiedzających to bilans odbywającej się w dniach 21-22 marca pierwszej edycji Targów Mobile. W największym tego typu wydarzeniu w Polsce, organizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie, fani mobilnych technologii dostali szansę wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach tematycznych, zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami polskiej branży mobile oraz przekonania się, w jaki sposób działają najnowsze gadżety.

Czytaj więcej...