10. edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe

Za nami jubileuszowa edycja konferencji Sieci Szerokopasmowe, która odbyła się 29 marca 2017 roku w hotelu Sheraton w Warszawie. Przez 10 edycji stała się unikalną platformą wymiany myśli i opinii na temat budowy infrastruktury dostępowej oraz rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce.

Czytaj więcej...

XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów

Za nami XVII edycja Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów. Podczas dwóch dni Sympozjum uczestnicy mieli możliwość wysłuchania inspirujących wystąpień oraz zagorzałych dyskusji pomiędzy reprezentantami branży telekomunikacyjnej i mediów oraz przedstawicielami administracji publicznej, dostawcami rozwiązań oraz nowych technologii.

Czytaj więcej...

Najlepsze aplikacje mobilne i ich twórcy na wyciągnięcie ręki

Już 21 i 22 kwietnia warszawska Kinoteka zapełni się ponad połową tysiąca specjalistów z branży mobilnej. Developerzy, designerzy, specjaliści od User Experience czy produktu oraz managerowie z branży mobilnej już po raz trzeci spotkają się w sercu Europy na jednej z największych imprez w branży mobilnej – MCE^3, której patronuje MobileClick.

Czytaj więcej...

Targi Mobilne za nami. Czym zaskoczyły fanów mobilnych technologii?

Ponad 3200 zwiedzających to bilans odbywającej się w dniach 21-22 marca pierwszej edycji Targów Mobile. W największym tego typu wydarzeniu w Polsce, organizowanym na Stadionie Narodowym w Warszawie, fani mobilnych technologii dostali szansę wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach tematycznych, zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami polskiej branży mobile oraz przekonania się, w jaki sposób działają najnowsze gadżety.

Czytaj więcej...

Targi Mobilne – gratka dla fanów technologii mobilnych

Jak korzystać ze smartfona w podróży? Jak zabezpieczyć telefon przed kradzieżą danych? Jak powstały najpopularniejsze polskie aplikacje mobilne? 21-22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas I Targów Mobilnych będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania na rynku i wziąć udział w warsztatach edukacyjnych.

Czytaj więcej...