Polskie miasta promują się mobilnie! Warto brać przykład!

Kołobrzeg i Przemyśl obok standardowych rozwiązań promujących region postawiły na aplikacje mobilne. Dla turystów to świetna okazja, by ciężki kartkowy przewodnik zamienić na uniwersalną aplikację z wbudowaną mapą działającą w trybie offline oraz aktualnymi informacjami o wydarzeniach w mieście. To świetny pomysł na promocję miasta!

Czytaj więcej...

Najlepsze aplikacje na Androida w 2014 roku

Google udostępnił listę najlepszych aplikacji na Androida. Spośród 82 propozycji, większość jest darmowa, a tylko 7 jest płatnych. Część aplikacji oferuje jednak dodatkowe odpłatne funkcje, ale już wersja podstawowa okaże się dla przeciętnego użytkownika interesująca. Warto przyjrzeć się bliżej tym aplikacjom i dowiedzieć, co zdaniem Google zasługuje na szczególną uwagę.

Czytaj więcej...

Aplikacje do rozpoznawania muzyki. Sprawdź, jak Cię mogą zadziwić…

Gdy słyszysz interesujący utwór w radiu, zamiast biec do komputera sprawdzać ramówkę radia lub dzwonić do redakcji, wystarczy wyciągnąć smartfona i włączyć odpowiednią aplikację, która rozpozna, jaki utwór w tej chwili jest grany. Większość aplikacji rozpoznaje muzykę błyskawicznie. Wypróbuj i daj się zaskoczyć!

Czytaj więcej...