Ze smartfonem na koncert lub festiwal

Nieodłącznym kompanem bywalców koncertów czy festiwali staje się smartfon. Pomagają one uczestnikom takich wydarzeń uwiecznić ich wspomnienia oraz korzystać z festiwalowych aplikacji. Oprócz tego, coraz częściej zastępują one gotówkę, za ich pośrednictwem można płacić za bilety czy usługi świadczone na koncertach. Jednak jest jeden minus, istnieje duże ryzyko, że na koncercie zgubimy czy zostanie nam skradziony nasz smartfon.

Czytaj więcej...

Poranek ze smartfonem

Ciężko nam się rozstać z urządzeniami mobilnymi, zwłaszcza smartfonami, towarzyszą ona nam cały czas, często od samego początku dnia. Według najnowszych badań dotyczących użytkowników tych urządzeń, często uruchomienie smatrfona to pierwsza czynność jaką wykonujemy po przebudzeniu.

Czytaj więcej...

Smartphone’a używamy do pisania smsów

Z opublikowanego przez comScore raportu wynika, że często dwóch największych graczy zdominowało poszczególne segmenty rynku mobilnego. Apple i Samsung rywalizują ze sobą wśród producentów mobilnych urządzeń, z kolei w kategorii systemów operacyjnych dominują Android i iOS. Taka sama sytuacja jest w przypadku producentów najpopularniejszych mobilnych aplikacji, tutaj dominują Google i Facebook.

Czytaj więcej...

Mobilne święta

Nawet święta nie są w stanie przeszkodzić w byciu online. Jednak często laptopy i komputery zostały zamienione na urządzenia mobilne, które można mieć przy sobie. Większa aktywność na urządzeniach mobilnych to również rezultat rekordowo wysokiej liczby aktywowanych nowych urządzeń, które użytkownicy dostali jako świąteczne prezenty

Czytaj więcej...