Kończy Ci się abonament? Rozważ zmianę operatora, bo stały klient ma gorzej

Czy warto zmienić operatora usług telekomunikacyjnych po zakończeniu umowy? Brzmi to absurdalnie, ale polscy operatorzy nie dbają o stałych klientów, wystarczy prześledzić oferty dla nowych i przedłużających umowę abonentów. Nowi klienci dostają za każdym razem dodatkowe korzyści, na które przedłużający umowę klient najczęściej nie może liczyć.

Czytaj więcej...

T-Mobile podnosi ceny. Czy to początek serii podwyżek u operatorów?

Polscy operatorzy telekomunikacyjni narzekają, że stawki za ceny rozmów są zbyt niskie. Pierwszy krok, aby to zmienić podejmuje T-Mobile, podnosząc grupie klientów abonament o 5 zł lub oferując przejście na taryfę JUMP! W przypadku otrzymania takiej oferty, pamiętajmy, że przysługuje nam także rezygnacja z umowy.

Czytaj więcej...

Internet mobilny na święta: który operator sprezentuje nam najlepszą ofertę?

Sezon przedświąteczny to dla operatorów walka o każdego klienta. Starają się wprowadzić atrakcyjne promocje i oferty by przyciągnąć do siebie klientów konkurencji jak i zachęcić stałych klientów do pozostania w sieci. Nas zainteresowały oferty dotyczące Internetu mobilnego. Sprawdziliśmy, jak prezentują się przedświąteczne pakiety u największych polskich operatorów.

Czytaj więcej...