ORLEN Paczka – dostawa w weekend i 5000 automatów paczkowych

ORLEN Paczka

źródło: materiały Partnera

W najbliższy weekend ORLEN Paczka pracuje pełną parą – odbiera i dostarcza paczki z punktów, które działają w niedzielę handlową. Dzięki temu jeszcze szybciej będziesz cieszyć się tym, co nadeszło!

Odbieraj i nadawaj paczki w punktach przez cały weekend. Automaty paczkowe i stacje paliw ORLEN niezmiennie są dostępne 7 dni w tygodniu. Specjalnie dla Ciebie najbliższa niedziela handlowa 24.03.2024 obowiązuje także w ORLEN Paczce!

ORLEN Paczka ma już 5 000 automatów paczkowych

Automaty paczkowe to ulubiona forma dostawy Polaków. Miliony osób skorzystało już z ORLEN Paczki. Dołącz do nich i zamawiaj aż do 5 tysięcy automatów paczkowych. Cała sieć ORLEN Paczki liczy już 11 tysięcy punktów w całej Polsce. Przesyłki można odbierać również na stacjach paliw ORLEN i w licznych punktach partnerskich.

Dostawa ORLEN Paczką jest dostępna w wielu popularnych sklepach internetowych, a ich liczba stale rośnie. Można z niej skorzystać m.in. na portalach Allegro, OLX czy też Vinted.

Dlaczego warto wybierać ORLEN Paczkę?

  • atrakcyjna cena – korzystniejsza niż inne formy dostawy
  • szybkość dostawy1 dzień roboczy od nadania
  • dostawy w sobotę do automatów paczkowych i stacji paliw ORLEN oraz punktów partnerskich, które działają tego dnia
  • 3 dni na odbiór z możliwością darmowego przedłużenia o 1 dzień w aplikacji mobilnej
  • wygodne otwieranie skrytki przez wpisanie kodu odbioru, za pomocą kodu QR dostępnego w aplikacji lub zdalnego otwierania skrytki

Sprawdź, gdzie odbierzesz ORLEN Paczkę

Dokładne lokalizacje wszystkich automatów i punktów odbioru sprawdzisz na stronie orlenpaczka.pl. Wejdź i znajdź swój punkt oraz pobierz aplikację!

aplikacja ORLEN Paczka

źródło: apps.apple.com

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Artykuł sponsorowany


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.