Który operator oferuje najtańszy internet “na kartę”?

fot. © Halfpoint - Fotolia.com

fot. © Halfpoint - Fotolia.com

fot. © Halfpoint – Fotolia.com

Tym razem przyglądamy się operatorom oferującym rozwiązania typu prepaid, czyli potocznie zwanych „na kartę”. Których z nich oferuje najlepsze pakiety internetowe?

Wiosenne oferty operatorów komórkowych dobrze rokują na przyszłość. Sieci telefonii komórkowej wreszcie doceniają rangę mobilności i oferują swoim użytkownikom coraz bardziej przystępne taryfy internetowe. Czas kupowania „pakietów” odchodzi do lamusa, chociaż parę firm wciąż je oferuje, to jednak przy wyborze właściwej oferty jesteśmy w stanie mieć internet nawet w zupełności bezpłatnie.

Na starcie za darmo

T-Mobile, Heyah i Red Bull Mobile oferują swoim klientom bezpłatny internet. Pierwszy operator oferuje go w ramach nowej taryfy, Heyah z kolei adresuje swoją promocję jedynie do nowych klientów, podobnie jak Red Bull Mobile, które promuje super szybki internet w technologii LTE.

Internet wraz z doładowaniem

Ciekawe rozwiązanie wybrały sieci: Orange i Red Bull Mobile, które zapewniają 1 GB bezpłatnego internetu przy doładowaniu za odpowiednią kwotę. Tym sposobem również zyskujemy właściwie bezpłatny internet. Wystarczy, że regularnie zasilamy konto.

Operator Nazwa taryfy Cena za 1 GB Inne informacje
T-Mobile Frii w T-Mobile 0 zł za 50 MB dziennie (w przypadku wyboru opcji internet) W ramach taryfy Frii wybieramy jedną opcję 0 zł spośród: internet, SMS-y do wszystkich lub nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah.
Orange Orange Free Przy doładowaniu za 25-49 zł otrzymujemy bezpłatny pakiet 1GB internetu na 30 dni.
Nju mobile Nju mobile na kartę 7 zł za 350MB Usługa nju do wszystkich: 2 zł dziennie za 100MB internetu, nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich w przypadku skorzystania z usługi.
Play na Kartę Mini Max Pakiet 1,5GB – 20 zł Co miesiąc w taryfie:
0,02 zł za 100 kB do 5 zł , potem 0 zł (ale 8 kb/s)
Play na Kartę Formuła Play na kartę Formuła 4w1 oferuje w cenie 21 zł miesięcznie 1GB internetu (ponadto w ramach formuły 4w1 minuty do Play i SMS-y do wszystkich sieci bezpłatnie)
Heyah Dniówki Heyah Pakiet 10 zł za 1GB (30 dni) lub Dniówka Internetu opłata dzienna wynosi 0,28 zł w przypadku skorzystania z usługi. Limit dzienny – 50MB. W ramach promocji „Rok Internetu za darmo w Heyah”, wszyscy nowi użytkownicy otrzymują darmowy internet na 365 dni.
Plus Więcej internetu i SMS-ów 13 zł za 1GB Doładowanie 30 zł to 200MB za 1 zł
Red Bull Mobile Red Bull Mobile na Kartę 5 zł Przy doładowaniu za 25-49 zł otrzymujemy bezpłatny pakiet 1GB internetu na 30 dni. Nowi klienci w 2014: Do końca roku bezpłatny internet 4G LTE w Play.

Podane dane nie obejmują korzystania z transferu danych w ramach roamingu.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.