Internet mobilny na święta: który operator sprezentuje nam najlepszą ofertę?

fot. © Anastasia Bobrova - Fotolia.com

fot. © Anastasia Bobrova - Fotolia.com

fot. © Anastasia Bobrova – Fotolia.com

Sezon przedświąteczny to dla operatorów walka o każdego klienta. Starają się wprowadzić atrakcyjne promocje i oferty by przyciągnąć do siebie klientów konkurencji jak i zachęcić stałych klientów do pozostania w sieci. Nas zainteresowały oferty dotyczące Internetu mobilnego. Sprawdziliśmy, jak prezentują się przedświąteczne pakiety u największych polskich operatorów.

PLUS

Plus to przykład, że operator komórkowy przestaje być tylko i wyłącznie dostawcą telefonu na abonament czy kartę. Walka o klienta to już nie tylko dodawane do abonamentów tablety ze slotem na karty SIM, komputery z modemami czy routerami LTE, ale i…telewizory. Plus postanowił na  Cyfrowy Polsat i oferują łączone, tańsze  abonamenty, niżeli abonament na telefon, Internet i telewizję brane osobno. Ale wracając do samego Internetu, Plus wprowadził zestawy łączące Internet z telewizją lub telefon z telewizją. Swoje świąteczne promocje przedstawia następująco:

 • Kupując Plus Abonament lub Plus Internet za min. 59,90 zł, otrzymamy możliwość zakupu pakietu telewizji satelitarnej Mini HD Cyfrowego Polsatu z 36 kanałami dla całej rodziny (w tym 6 kanałami HD) z abonamentem 0 zł,
 • Za zestaw Internet 15 GB z modemem ZTE MF823 plus smartfon Samsung Galaxy Trend z 400 minutami do wykorzystania na rozmowy oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD 3000 klient zapłaci miesięcznie 99,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny,
 • Za Internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7.9” 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu klient zapłaci miesięcznie 84,90 zł. Wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję.

 

Dodatkowo na święta będzie można skorzystać z ofert, które łączy nazwa “Trzy miej na święta”, jedna z nich dotyczy stricte Internetu:

 • Klienci Plus Internet mogą skorzystać z zestawu z Internetem 10 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7,9” 3G, laptopem Acer Aspire E1 530 i routerem domowym LTE ZTE MF28D za 99,90 zł miesięcznie

  plus

  Fot.:plus.pl

Zaproponowane pakiety Plusa, to promocje typu all-in-one. Plusem takiego rozwiązania jest możliwość załatwienia wszystkiego za jednym razem bez konieczności straty czasu, który jednak  trzeba byłoby poświęcić  w marketach na poszukiwaniu niższych cen.Tym samym w atrakcyjnej cenie klient może od razu dostać trzy rzeczy w jednej cenie – usługi telefonii, Internet oraz telewizję satelitarną.

PLAY

Play oferuje swoim klientom Internet z prędkością LTE i i wprowadził odświeżone taryfy Play Online.

 • Play Online 4G LTE: Użytkownicy w standardowej ofercie przenośnego Internetu mogą wybrać jedną z czterech taryf. Wysokość miesięcznego zobowiązania wynosi w nich odpowiednio 29,99 zł, 49,99 zł, 59,99 zł i 69,99 zł. W najtańszej opcji nowi klienci otrzymają pakiet 4 GB, a obecni 5 GB. W pozostałych taryfach poza większymi pakietami danych dostępny jest nielimitowany transfer danych po LTE przez 6 miesięcy. W dwóch najdroższych opcjach klienci dostają dodatkowo pakiet Nocny Transfer,
 • Drugą nową opcją jest Domowe WiFi z trzema taryfami do wyboru: 59,99 zł, 69,99 zł i 99,99 zł. W każdej z nich klienci dostają pakiet Nocny Transfer i nielimitowany dostęp do LTE przez 6 miesięcy (do wykorzystania 200 GB), mogą również dokupić do tego router. Wielkość pakietu danych waha się od 18 GB do 50 GB (20-55 GB dla obecnych klientów),
 • Play wprowadza również opcję Zestaw 2 w 1, w ramach której na jednej umowie dostępne będą dwa urządzenia i dwie karty SIM. Zwiększone są w niej również pakiety danych, a Nocny Transfer i nielimitowany transfer po LTE przez 6 miesięcy dostępne są w standardzie,
 • Operator ma oferować dodatkowo 6 miesięcy za 0 zł klientom, którzy korzystają obecnie z Internetu innego niż Play. W ofercie pojawi się parę nowych routerów 4G oraz tabletów wspierających LTE (m.in. Galaxt Tab 10.1 3 LTE).

 

 

play

Fot.: play.pl

Jeżeli bardziej nas interesują startery Play Online na kartę, to do wyboru mamy: Play Online na kartę 4G LTE za 9 zł za 500 MB, Play Online na kartę 4G LTE za 19 zł za 2 GB, Play Online na kartę z modemem za 109 zł za 2 GB oraz Play Online na kartę 4G LTE plus modem za 279 zł za 2 GB.

startery play

Fot. play.pl

ORANGE

Nowa oferta pakietów internetowych Orange na kartę została przygotowana z myślą o klientach korzystających z Internetu z różną intensywnością. Klienci z ofert Orange na kartę mogą korzystać z  trzech nowych pakietów internetowych dostępnych w taryfach Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Dzięki nim, już za 5 zł mogą przez cały miesiąc korzystać z dostępu do sieci. Składają się na nią trzy pakiety:

 • Dla sporadycznie korzystających z Internetu: 200 MB na 24 godziny za 2 zł (bez opcji automatycznego odnawiania)
 • Dla często korzystających z Internetu w telefonie, ceniący swobodę stałego dostępu do sieci:  200 MB ba okres 30 dni za 5 zł (z opcją automatycznego odnawiania)
 • Dla bardzo aktywnych użytkowników, będących stale online, używających smartfona lub tabletu: 1 GB na okres 30 dni za 12 zł (z opcją automatycznego odnawiania).

Klienci, którzy wybiorą pakiety z terminem ważności 30 dni mogą włączyć je jednorazowo lub wybrać wersję usługi, w której będą się one odnawiały cyklicznie, co 30 dni. To co jeszcze bardzo promuje Orange na święta, to pakiet Orange Free Net za 89,90 zł z tabletem Pentagram TAB 7.6 za 1 zł oraz jak twierdzi operator super szybka Neostrada Fiber w promocyjnej cenie 49 zł lub Neostrada z tabletem za 1 zł.

promocja orange

Fot.:orange.pl

 

promocja orange 2

Fot.:orange.pl

T-MOBILE

Operator wprowadził nową ofertę, która pozwala rozmawiać, wysyłać SMS-y i korzystać z Internetu nawet przy zerowym stanie konta. Wybierając jedną z przedstawionych na grafice opcji, możemy bezpłatnie rozmawiać, wysyłać SMS-y lub korzystać z Internetu przez cały okres ważności konta, nawet mając 0 zł na koncie. W dowolnym momencie możemy też zmienić wybraną opcję. Wraz z wprowadzeniem nowej oferty T-Mobile na kartę, wprowadzamy także nową ofertę dla tych, którzy chcą korzystać z Internetu bez obaw o koszty. Umożliwi to nowy pakiet startowy Internet na kartę z 500 MB na start do laptopa lub tabletu.

free za internet t mobile

Fot.:t-mobile.pl

internet do laptopa lub tabletu 2 zl

Fot.: t-mobile.pl

Pakiet startowy zawiera aktywną ofertę Internet 250 MB na dzień. W każdym dniu, w którym użytkownik korzysta z Internetu, otrzymuje 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie. Opłata ta jest pobierana jedynie w dniu, w którym użytkownik korzysta z sieci. Po przekroczeniu limitu 250 MB Internet zwalnia.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.