Lokalizacja w sklepach: połączenie offline i online

Jak aktywizować w “fizycznych miejscach sprzedaży” osoby, które decyzje zakupowe podejmują online oraz dużą część zakupów realizują w internecie? Zapraszam na przegląd narzędzi i technik m-commerce, które pomagają zachęcić użytkowników smartfonów do kupowania w trybie offline.

Czytaj więcej...

Jakie bodźce odbierają urządzenia mobilne?

Zwiększająca się na rynku liczbą urządzeń mobilnych z których przeciętny Polak korzysta na co dzień w domu i w pracy spowodowała, że większość projektów obecnie wdrażanych przez marketerów jest realizowana z myślą o użytkownikach mobilnych. Od strony technologicznej projekty te można podzielić na strony RWD oraz na aplikacje natywne. Które wybrać i dlaczego?

Czytaj więcej...

Czy na pewno trzeba wyłączyć telefon w samolocie?

Od kliku lat w powszechnej opinii funkcjonuje mit, że fale radiowe wysyłane z urządzeń mobilnych zakłócają prace urządzeń lotniczych. Nie jest to jednak prawda. Czy w związku z tym pozwoli to na swobodne używanie telefonów w samolotach? O tym decydują już linie lotnicze. Opłaty za usługi jednak pozostają wciąż zbyt wysokie.

Czytaj więcej...

Awaria na urlopie – zaginiony smartfon!

Lato to najlepszy czas na wypoczynek, jednak nie dla wszystkich. Dla złodziei okres ten to najbardziej intensywny czas w roku. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali kilka wskazówek, które pomogą zminimalizować szkody spowodowane kradzieżą smartfona i wskażą, co należy robić w takiej sytuacji awaryjnej.

Czytaj więcej...