Nie wiesz, gdzie jest najbliższy bankomat? Wyszukiwarka rozwiąże problem

fot. mat. prasowy

fot. mat. prasowy

fot. mat. prasowy

Wszystkie najważniejsze informacje na temat bankomatów na jednej stronie: godziny otwarcia i lokalizacje oraz możliwość łatwego wyszukania najbliższych urządzeń.

Serwis ibankomaty.pl jest wyszukiwarką bankomatów, umożliwiającą odnalezienie bankowych urządzeń płatniczych w każdym polskim mieście. W kilkunastotysięcznej bazie znajdują się zarówno automaty największych sieci banków, jak i te mniej znanych podmiotów. Miejsca, w których można pobrać gotówkę są zaznaczone “pinezkami” i opatrzone odpowiednimi logotypami. Dodatkowo wyświetlany jest dokładny adres oraz informacja o godzinach, w których w konkretnym miejscu można wypłacić pieniądze.

Atutem serwisu jest funkcjonalność oraz opcja lokalizowania najbliższych punktów wypłaty gotówki. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu funkcji geolokalizacji.

– Większość banków ma obecnie swoje strony informacyjne. Pokazują one jednak jedynie placówki i maszyny wybranej marki. A co jeśli ktoś jest klientem dwóch lub kilku instytucji finansowych? Nam zależało na tym, żeby użytkownik miał dostęp do pełnej bazy informacji w jednym nowoczesnym serwisie. Dlatego postanowiliśmy stworzyć wyszukiwarkę dostępną z poziomu komputera, jako ibankomaty.pl, i funkcjonalną aplikację na urządzenia mobilne – Bankomaty PL – mówi Eliza Durnakowska z firmy Mobiem, która jest odpowiedzialna za wdrożenie usługi.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.