Wybieramy najciekawsze premiery września w AppStore

fot. © Warakorn - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © Warakorn - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © Warakorn – bank zdjęć Fotolia.com

We wrześniu Apple wypuściło swoje nowe urządzenia, nie próżnowali również twórcy mobilnych aplikacji na system iOS. Wśród nowości znajdą coś dla siebie miłośnicy zdjęć, rabatów, a także przyszłe mamy oraz Ci, którzy specjalizują się w szkoleniach biznesowych.

SKEW

Aplikacja od ThirtyFive Inc. kosztuję 1.99$ i sprawdzi się u tych, którzy kochają edytować zdjęcia. SKEW pozwala na idealne wykadrowanie każdego ujęcia, umożliwia także wyprostowanie fotografii – wybierz zdjęcie i poddaj edycji, aby uzyskać pożądany efekt. Aplikacja pozwala na edytowanie zdjęć zrobionych przy użyciu aplikacji, jak również na importowanie obrazów z rolki aparatu. Dzięki SKEW pozbędziesz się zniekształceń, niechcianych pochyleń i wszystkich niedociągnięć na każdym możliwym zdjęciu. Program możesz pobrać TUTAJ.

skew

fot. appstore.com

Będę mamą

Dla Pań, które spodziewają się potomstwa przydatna będzie aplikacja Będę mamą. Pomaga nie tylko pamiętać o ważnych badaniach, ale również odpowiada na wszelkie pytania na temat tego, jak przebiega ciąża, jak rozwija się płód. Prócz tego zawiera także wskazówki dotyczące odżywiania i wysiłku fizycznego oraz propozycję imion dla przyszłego członka rodziny. Będę mamą umożliwia też kreowanie wspomnień z tego pięknego okresu przy użyciu fotografii oraz zapisków, które łatwo można później udostępnić na portalach społecznościowych. Aplikacja dostępna za darmo TUTAJ.

bede mama

fot. appstore.com

Moderator EBT

Tę aplikacje docenią trenerzy biznesowi, menadżerowie, coache. Program zawiera zbiór artykułów oraz lekcji dotyczących prowadzenia i konstruowania szkoleń. Tym, którzy dopiero zaczynają przygodę ze szkoleniami ułatwi pracę i pomoże wdrożyć się w tajniki zawodu. Doświadczonym szkoleniowcom umożliwi sprawdzenie swojej wiedzy na temat podejścia Evidence Based Training. Program bazuje na Podręczniku trenera dr Sławomira Jarmuża i dr Tomasza Witkowskiego. Za darmo do pobrania TUTAJ.

moderator

fot. appstore.com

Izizii.com

Na koniec coś, co przyda się każdemu z nas w codziennym życiu. Izizzi.com, czyli bardzo prosta aplikacja rabatowa pozwalająca na obniżenie rachunków. Aby skorzystać z rabatu, przy dokonywaniu płatności w punkcie partnerskim wystarczy wygenerować przy pomocy aplikacji specjalny kod i pokazać go przy kasie. Listę punktów partnerskich znajdziemy w programie, jednak sami również możemy pulę partnerów powiększać, np. zapraszając do programu swoją kosmetyczkę czy mechanika. Warto skorzystać, zwłaszcza, że aplikacja jest darmowa. Do pobrania TUTAJ.

izizzi

fot. appstore.com


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.