Ta aplikacja 3D ożywia manicure!

fot. itunes.apple.com

Drogie Panie, mamy coś specjalnie dla Was. Panowie, jeśli chcecie zrobić przyjemność swoim Kobietom, przekażcie im tego newsa jak najszybciej. Chodzi o aplikację 3D, która… ożywia manicure! 

To się nazywa technologia na najwyższym poziomie! Metaverse Makeovers, sklep z naklejkami na paznokcie właśnie stworzył i udostępnił nową funkcję w swojej aplikacji MM Nails app, dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem iOS.

fot. itunes.apple.com

fot. itunes.apple.com

Cała zabawa polega na przyłożeniu paznokci do telefonu w odpowiedni sposób, a nowa funkcja błyskawicznie ożywia manicure w piękny hologram! Jeśli chcecie, możecie go wysłać również swoim znajomym.

fot. itunes.apple.com/

fot. itunes.apple.com

Bezpłatna funkcja “ożywia” manicure nie byle jak, bo pojawić się mogą motylki, fajerwerki, wybuchy, tańczące zwierzęta i wiele, wiele więcej…

 

Jako, że zawsze musi być “jakiś haczyk”, nie inaczej będzie i tym razem. Otóż aplikacja działa tylko i wyłącznie w połączeniu z naklejkami na paznokcie, które sprzedaje ten sam producent. Koszt takich naklejek waha się od 22 do 35 dolarów, więc nie jest to mały wydatek. Ale za to ile zabawy!

 


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.