10 najdziwniejszych aplikacji, które powinieneś znać!

źródło: shutterstock.com

Zarówno w App Store, jak również w Google Play jest całe mnóstwo aplikacji do wyboru. Jedne są potrzebne, inne nie. Wśród wszystkich, możemy się jednak doszukać także tych, których istnienie ciężko wyjaśnić. Oto 10 najdziwniejszych aplikacji, które znaleźliśmy.

Dźwięki kota

Aplikacja wydaje się być świetnym rozwiązaniem dla miłośników kotów. Jeżeli lubicie dźwięki wydawane przez tych pupili, aplikacja ma dla Was aż 100 wariantów głosowych. W dodatku posiada opcję kontroli pętli i głośności. Nie da się ukryć, że to również wielki ukłon w stosunku do alergików. Dodatkowo aplikacja pokazuje kilka “słodkich pyszczków” pupili, które umożliwiają wizualizację obecności kota przy Waszym boku. Niestety dostępna jest tylko na Androida.

źródło: play.google.com

Pobierz na Android

Świeczka

Tak! Zgadza się! Aplikacja polega na tym, iż zapalamy i gasimy świeczkę za każdym razem, gdy tylko dotkniemy jej knot. Możemy także zlikwidować płomień poprzez dmuchnięcie w mikrofon. Jak piszą twórcy, dodatkowym atutem jest brak kapiącego na dłonie wosku. Aplikacja sprawdzi się także świetnie na koncertach. Świeca, która wyświetla się na naszym ekranie wędruje zgodnie z ruchem naszej ręki.

źródło: play.google.com

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Test ciążowy

Z tej aplikacji na pewno nie dowiecie się, czy w 100% jesteście w ciąży. Jednak możecie sprawdzić towarzyszące objawy. Aplikacja zadaje pytania, a w ramach odpowiedzi wyświetla Wam kilka wariantów. Waszym zadaniem jest zaznaczyć prawidłową i…  zaczekać na wynik. Oczywiście, jak wiadomo taka aplikacja nie rozwieje wątpliwości, ale możecie ją przetestować z ciekawości.

źródło: apps.apple.com

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

NIC

Jak sama nazwa wskazuje – ta aplikacja nie robi nic. Po jej włączeniu, widzimy odpowiednio biały (Android) lub czarny (iOS) ekran. Wszystko zależy od systemu operacyjnego, który posiadamy w swoim telefonie.

źródło: play.google.com

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Wiatrak

W upalne dni aplikacja, która chłodzi wydaje się być spełnieniem marzeń. Niestety musi tym marzeniem pozostać. Dlaczego? Aplikacja „Wiatrak” imituje jedynie dźwięki, które on wydaje. Jednak do wyboru mamy aż trzy warianty dźwiękowe. Możemy ją ściągnąć tylko na telefony z Androidem.

źródło: play.google.com

Pobierz na Android

Kalkulator Śmierci

Posiadamy dwa warianty tej aplikacji. Pierwszy z nich dostępny jest na iOS. Na podstawie płci, daty urodzenia, imienia i BMI – przewidzi datę Twojej śmierci. Drugi wariant dostępny jest na Androida. Aplikacja na Androidzie prosi Cię o zrobienie sobie zdjęcia, a następnie generuje Wasz nagrobek gdzie widzimy zarówno datę śmierci, jak również jej przyczynę. To dwie różne aplikacje, jednak nie da się zaprzeczyć temu, że bardzo podobne. Niestety również tak samo dziwne i bezużyteczne.

źródło: apps.apple.com

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Die with me

Aplikacja ta, ma na celu jednoczenie wszystkich, którym telefon właśnie umiera. Co to oznacza? Jeżeli wskaźnik Waszej baterii w telefonie wynosi 15% lub mniej, aplikacja włącza się samoistnie. Co więcej, łączy Was na czacie również z innymi osobami, które są w takiej samej sytuacji. Dzięki temu ostatnie chwile Waszej baterii możecie spędzić na rozmowie z ludźmi, którzy również tracą telefoniczny kontakt ze światem.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Urine check

Aplikacja sprawdza, czy kolor moczu jest odpowiedni. Na podstawie wyświetlenia odpowiednich wskaźników, wykazuje braki w poziomie nawodnienia organizmu, obecność chorób i konieczność wizyty lekarskiej. Oczywiście tu również należy pamiętać o tym, że aplikacja nie jest lekarzem. Ostrzeżenie podobnej treści możemy również przeczytać w opisie aplikacji. Urine check dostępna jest jedynie na Androida.

źródło: play.google.com

Pobierz na Android

Ghost Radar

Jest także aplikacja dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Ghost Radar pomaga sprawdzić czy w naszym otoczeniu nie znajdują się duchy, zmory i potwory. W dodatku sprawdza czy miejsce, w którym się obecnie znajdujemy nie jest narażone na zjawiska paranormalne. Aplikacja pokazuje realistyczne obrazy, które pozwalają uwierzyć w obecność zjawisk nadprzyrodzonych tuż obok nas. W dodatku, możemy także porozmawiać za pomocą komunikatora z obecną przy nas zmorą.

źródło: play.google.com

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Szampan

Czym jest szampan, na pewno wie każdy. W związku z tym, aplikacja o tym samym tytule również nie powinna być zaskoczeniem. Stworzona została z myślą o zapomnianych rocznicach, urodzinach żon, mężów, teściowych i teściów. Wystarczy, że potrząśniemy swoim telefonem, a już chwilę później szampan wystrzeli, wydając przy tym charakterystyczny dźwięk. Możemy wybrać również napis, który wyświetli się tuz po wystrzale, np. Wszystkiego Najlepszego, Szczęśliwej rocznicy, itd. Aplikacja dostępna jest tylko na Androidzie.

źródło: play.google.com

Pobierz na Android

Te 10 najdziwniejszych aplikacji na pewno wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Kto wie? Może któraś z nich na tyle przypadnie Wam do gustu, że na stałe zagości w Waszym telefonie?


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.