Spotify z nowym planem dla osób mieszkających razem

źródło: shutterstock.com

Spotify wprowadził nową usługę dla dwóch osób, które ze sobą mieszkają. Jeżeli masz problem z muzyką słuchaną przez partnera, a wspólnie dzielicie konto na aplikacji, być może to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Nowa oferta od Spotify

Być może nowa oferta od Spotify nie jest zaskakująca, ale potrzebna. Zwłaszcza, jeżeli swoim kontem w tej aplikacji do słuchania muzyki i podcastów chcemy podzielić się tylko z jedną osobą. Dlatego też pojawił się nowy plan subskrypcyjny – Spotify Premium Duo. Przeznaczony jest dla dwóch osób, a jej koszt jest niższy o 5 złotych, niż taryfa rodzinna, czyli 24,99 złotych miesięcznie. Podobnie jak w przypadku pakietu rodzinnego, w Duo również możemy zdecydować się na mix utworów. Wszystko po to, aby ludzi pod jednym dachem muzyka łączyła, a nie dzieliła.

Czy to się opłaca?

Jak to mówią: Grosz do grosza i będzie kokosza! Jednak zaledwie 5 złotych różnicy to dość mała różnica, zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy pewności, czy do naszego pakietu nie dołączy kolejna osoba. Z drugiej jednak strony, Spotify ostatnio bardzo dba o to, aby osoby decydujące się na wspólne pakiety mieszkały pod tym samym adresem, a nie zawsze potrzeba nam aż 6 kont. Pamiętajmy również, że obok pakietu Duo za 24,99 złotych miesięcznie i pakietu Premium za 29,99 złotych miesięcznie, mamy do wyboru też pakiet Indywidualny za 19,99 złotych miesięcznie oraz Student za 9,99 złotych miesięcznie. Czy zatem pakiet Duo się opłaca? Jeżeli jesteście parą – tak. Natomiast, gdy jesteście studentami i dzielicie swoje konto ze znajomym z uczelni – nie. W przypadku tej drugiej opcji bowiem, lepiej założyć dwa osobne konta Studenckie i ponownie zaoszczędzić 5 złotych.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.