Pudelek ma swoją aplikację na Apple Watch

appwatch
Do App Store trafiła właśnie pierwsza w Polsce aplikacja dedykowana użytkownikom Apple Watch, poświęcona życiu gwiazd – Pudelek.

Funkcjonalność aplikacji Pudelek na Apple Watch jest w pełni dostosowana do specyfiki tego urządzenia i stanowi uzupełnienie aplikacji dostępnej na iPhonie – przekonują przedstawiciele serwisu Pudelek.pl. Została stworzona, by dostarczać w czasie rzeczywistym aktualności ze świata gwiazd niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik.

– Pudelek, jako jeden z najlepiej umobilnionych serwisów w polskim internecie, cały czas musi nie tylko gonić trendy, ale także je wyznaczać – mówi Piotr Rytel, Product Manager Obszaru Mobile Grupy WP. – Smartwatch nadaje nowy wymiar konsumpcji treści; użytkownik ma je pod ręką cały czas, nie odrywając uwagi od bieżących czynności. Dzięki temu odbiór treści jest bardziej naturalny i mniej czasochłonny, bo bardziej wkomponowany w bieżący cykl dnia użytkownika – dodaje Rytel.

Nawigacja w aplikacji odbywa się za pomocą ekranu dotykowego zegarka, umożliwiając m.in. przewijanie listy najświeższych artykułów oraz przeglądanie stron z treścią artykułów (w skróconej formie). Widok „Glance” pozwoli na najszybszy dostęp do aktualnych treści, a powiadomienia sprawią, że użytkownik będzie zawsze na bieżąco. Dla jeszcze większej wygody użytkowników, aplikacja oferuje opcję kontynuowania rozpoczętej na Apple Watch aktywności na iPhonie i przeczytania pełnej treści newsa, który został otwarty na smartwatchu.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.