Aplikacja Binance US już jest dostępna na systemy Android i iOS

źródło: shutterstock,com

Zwolennicy mówią, że to jest przyszłość finansów. Przeciwnicy natomiast, że każdy kto w nie zainwestuje, straci cały majątek. Mowa oczywiście o kryptowalutach. I właśnie z myślą o ich przetrzymywaniu powstała aplikacja Binance. Od niedawna dostępna zarówno na Androida, jak tez na iOS.

Binance – co to takiego?

Binance to wiodąca giełda kryptowalut na świecie. Jak możemy przeczytać na stronie, średni dzienny wolumen transakcyjny wynosi 1,2 bn, ponad 1 400 000 transakcji na sekundę, a klienci obsługiwani są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obok tego, platforma dostarcza liczne raporty, inwestuje w blockchainy i odpowiada za rozwój fundacji zajmującej się rozwojem filantropi oraz osiągnięciem globalnego, zrównoważonego rozwoju. Dlatego zapewne fanów Binance ucieszy wiadomość, że aplikacja jest od niedawna dostępna zarówno na Androida, jak też na iOS.

Aplikacje w systemach operacyjnych Android i iOS

Pierwotnie aplikacja była dostępna na system operacyjny Android. Miało to miejsce około 6 dni temu. Natomiast 3 dni później, pojawiła się wersja aplikacji na system operacyjny iOS. Jak czytamy na stronie support.binance.us, Binance.US oznajmia, że cały czas będą oceniać zgodnie z zasadami ryzyka, opiniami społeczności i zapotrzebowaniem rynku,  monety, tokeny i pary handlowe.  Dodają tym samym, że nie ponoszą odpowiedzialności za zmiany wartości kryptowaluty oraz ewentualne straty, które poniesie użytkownik aplikacji w związku z inwestycją.

Już dziś możesz pobrać aplikację Binance.US, jeżeli jesteś lub planujesz być w posiadaniu kryptowalut.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.