Pierwszy międzynarodowy Czwartek Social Media

fot. © ra2 studio - Fotolia.com

fot. © ra2 studio - Fotolia.com

fot. © ra2 studio – Fotolia.com

Już 21 listopada o godzinie 19 w Klubie Kulturalnym “Klawiatura” Czwarte Social Media po raz pierwszy w całości odbędzie się z udziałem zagranicznych prelegentów z branży social mediowej oraz public relations.

Jak podają organizatorzy, listopad to przełomowy miesiąc zarówno dla uczestników jak i nich samych – organizatorów Czwartkowych Spotkań Social Media w Katowicach. To tutaj odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie, podczas którego wszystkie prezentowane tematy będą autorstwa zagranicznych – a dokładnie czeskich – prelegentów. Na ten wieczór zaplanowano pięć wystąpień w języku angielskim, które tradycyjnie zostaną uzupełnione dyskusją uczestników.

Zaproszeni goście to specjaliści z branży kreatywnej i PR. Ich prezentacje będą dotyczyć tego, jak działa branża social mediowa w Czechach, a także autorskich projektów poszczególnych agencji związanych między innymi z usprawnianiem analizy działań w mediach społecznościowych czy komunikacji między firmami z branży.

Od tradycyjnych konferencji tematycznych Czwartki odróżnia przede wszystkim miejsce, jakim jest pub. W tej formie spotkanie nabiera nieformalnego (co nie znaczy imprezowego) charakteru. Taka jest właśnie idea Czwartków – dzielenie się wiedzą, poznanie nowych trendów i ciekawostek ze świata marketingu, integracja ludzi z branży i regionu, a tym razem – także pomiędzy specjalistami z różnych krajów.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Do udziału zapraszamy zarówno znawców tematyki, jak i początkujących w mediach społecznościowych, a także wszystkich zainteresowanych!

Więcej informacji na Facebooku.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.