Lviv IT Arena – poznaj technologię przyszłości i przyszłość technologii

fot. © ra2 studio- bank zdjęć Fotolia.com

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Tymi słowami reklamowa jest jedna z największych konferencji w Europie Wschodniej. Ponad dwa tysiące uczestników zbierze się w jednym miejscu, aby wysłuchać specjalistów z całego świata. Trzecia edycja konferencji Lviv IT Arena zapowiada się bardzo ciekawie.

Konferencja LVIV IT ARENA, której patronuje MobileClick potrwa trzy dni i odbędzie się od 30 września do 2 października 2016 roku na stadionie Arena we Lwowie. W tym roku organizatorzy postarali się, aby wydarzenie zyskało międzynarodową rangę, bowiem blisko połowa prelegentów reprezentuje oddziały zachodnich firm.

Podczas konferencji będziemy mogli posłuchać osób, które na co dzień zajmują wysokie stanowiska w takich firmach jak Facebook, IBM, HP, Amazon, Spotify oraz Microsoft. Arsen Kostenko swoje wystąpienie poświęci technologii wykorzystywanej przez Twittera. Felipe Ribeiro wypowie się na temat technologii Spotify, a Alejandro Danylyszyn, dyrektor Deloitte Digital podzieli się swoim 25-letnim doświadczeniem.

Wystąpienia odbędą się w języku angielskim i zostały podzielone na trzy bloki tematyczne – produkty, biznes oraz technologia.

Więcej informacji na temat wydarzenia, prelegentów oraz plan konferencji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia. Bilety możecie nabyć tutaj.

Data: 30.09 – 02.10
Miejsce: Ukraine, Lviv, Arena Lviv Stadium, ul. Stryiska 199
Bilety dostępne są na stronie


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.