Jak pracuje czołówka programistów aplikacji mobilnych?

Już niedługo światowa czołówka programistów aplikacji mobilnych, UI i UX designerów a także project managerów przyjedzie na kilka dni do Krakowa. A to wszystko dzięki międzynarodowej konferencji MobiConf, która odbędzie się w dniach 6-7 października w krakowskim Multikinie, a której patronuje MobileClick.

„Vector all the things”, „Asynchronous programming patterns”, „Functional MVP architecture for Swift”, czy „Android High Performance” – to tylko niektóre prezentacje planowane przez ekspertów i twórców aplikacji mobilnych. Sporo uwagi zostanie poświęcone zagadnieniom UX i UI, które odgrywają coraz większą rolę w sukcesie wdrażanych na świecie rozwiązań. Prezentacje w tych obszarach przedstawią m.in. Wiebe Elsinga – „#UXMatters, Iga Mościchowska – „Meet your user”, czy Maciej Szwed – „ Introduction to motion design in mobile apps”. Pozostałe tematy można znaleźć na stronie stronie konferencji.

Software house Miquido, organizator konferencji, przewiduje ponad 450 uczestników i ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem, zachęca do zapisów zanim zabraknie miejsc. Rejestracji można dokonać na stronie wydarzenia tylko do 18 września! Dla firm, które chcą podnosić kwalifikacje swoich pracowników przewidziana jest specjalna zniżka na rejestracje grupowe. Szczegóły oferty dostępne są na stronie, można również wysłać zapytanie bezpośrednio do organizatorów na adres hello@mobiconf.org.

 

Mobiconf to przede wszystkim ciekawe tematy i mnóstwo wiedzy, doświadczeni prelegenci z firm takich jak: Spotify, Microsoft, SoundCloud, Azimo, AXA czy Skyscanner, a także networking i świetna zabawa. Relacje z ubiegłorocznej edycji:

 

The best talks on iOS form Mobiconf 2015 – Netguru

Mobiconf 2015 in words of Cocoanetics

Relacja z konferencji Mobiconf 2015 – Connected Magazine

 


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.