Aplikacje, dzięki którym przestraszysz znajomych

fot. © nito - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © nito - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © nito – bank zdjęć Fotolia.com


Za kilka godzin rozpocznie się popularne już chyba w większości krajów na całym świecie Haloween. Upiorne przebrania, „cukierek albo psikus” czy przerażające historie znają już niemal wszyscy. Co zrobić, by w łatwy sposób przestraszyć znajomych? Przygotowaliśmy przegląd aplikacji na Androida, które wam w tym pomogą.

Prank Ducha

Ta aplikacja raczej nie przestraszy znajomych do tego stopnia, że będą krzyczeć z przerażenia. Może jednak wprowadzić ich w lekką konsternację. Dlaczego? Ponieważ, gdy uruchomimy ten prosty program i przekażemy urządzenie w ręce drugiej osoby, to każde, nawet krótkie i delikatne dotknięcie ekranu spowoduje, że pojawi się na nim poruszający się biały duszek. Liczba „zjaw” widocznych na ekranie będzie adekwatna do tego, ile razy ekran został muśnięty – można więc spodziewać się nawet kilkudziesięciu duchów.

Prank Ducha, źródło: play.google.com

Prank Ducha, źródło: play.google.com

Aplikację pobierzecie tutaj.

Straszny labirynt

Jak sama nazwa wskazuje, ta propozycja ma nieco inny charakter. To typowa kilkupoziomowa gra, w której należy przejść labirynt tak, by nie najechać granatowym krążkiem na jego ścianę. Gdy się to nie uda, zabawa zostaje przerwana. O ile w rundzie pierwszej wyświetlana jest tylko informacja o niepowodzeniu, o tyle już w drugim etapie z urządzenia wydobywa się naprawdę nieprzyjemny krzyk, a na ekranie pojawia się twarz przypominająca postać z horrorów.

Straszny Labirynt, źródło: play.google.com

Straszny Labirynt, źródło: play.google.com

Aplikację pobierzecie tutaj.

Radar duchów

Jeśli chcecie przekonać znajomych, że ich domy zamieszkują duchy, pobierzcie aplikację, która pomoże je wykryć. Kamery Radar Duchów, nawet jeśli nie przestraszy od razu, wzbudzi niepokój i na pewno będzie przyczyną zastanowienia się nad zjawiskami paranormalnymi. Jak działa program? Po jego uruchomieniu pojawia się nieprzyjemny wizerunek lalki, a w tle leci muzyka rodem z filmów grozy. Aplikacja działa wraz z kamerą, ponieważ „skanuje” ona pomieszczenie, w którym się znajdujemy. W ten sposób poszukuje ducha. Jeśli go nie znajdzie, wyświetla się odpowiedni komunikat – można być spokojnym. Gorzej w przypadku, gdy radar coś zauważy, wówczas na ekranie miga rozmazana postać i słychać straszne dźwięki. Co najważniejsze, twórcy aplikacji nie zapomnieli także o dobrych duchach. Także i one są wykrywane.

Kamery Radar Duchów, źródło: play.google.com

Kamery Radar Duchów, źródło: play.google.com

Aplikację pobierzesz tutaj.

Scary Voice Changer

Tym razem przestraszenie (lub po prostu zdziwienie) znajomych będzie wymagać waszego udziału. Wystarczy nagrać swój głos i po prostu odpowiednio go zmodyfikować przy pomocy Scary Voice Changer. Twórcy zapewnili szereg propozycji: od klasycznego spowolnienia, przez zniekształcenie, aż do przyspieszenia. Wasz głos może imitować między innymi ducha, mumię, czarownicę i szaleńca.

Scary Voice Changer, źródło: play.google.com

Scary Voice Changer, źródło: play.google.com

Aplikację pobierzecie tutaj.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.