Aplikacje, dzięki którym przestraszysz znajomych

Za kilka godzin rozpocznie się popularne już chyba w większości krajów na całym świecie Haloween. Upiorne przebrania, „cukierek albo psikus” czy przerażające historie znają już niemal wszyscy. Co zrobić, by w łatwy sposób przestraszyć znajomych? Przygotowaliśmy przegląd aplikacji na Androida, które wam w tym pomogą.

Czytaj więcej...

Poznawaj Polskę dzięki aplikacjom

W ostatnich ciepłych miesiącach sprzyjających podróżowaniu po Polsce i poznawaniu jej zakamarków mogą pomóc darmowe aplikacje tworzone między innymi dzięki finansowemu wsparciu samorządów lokalnych. Do sklepu Google Play właśnie trafił jeden z takich programów. Przyjrzeliśmy się jeszcze kilku innym aplikacjom tego typu.

Czytaj więcej...

Polski kalkulator bije rekordy popularności na całym świecie

Jak wysoki napiwek powinniśmy zostawić kelnerowi? Ile zapłacimy za produkt po odliczeniu aktualnego rabatu? Na te proste i wiele trudniejszych pytań odpowie aplikacja stworzona przez Polaka. Dostępna od kilku dni najnowsza wersja Kalkulatora już znajduje się na pierwszym miejscu wśród polskich aplikacji finansowych rankingu AppStore.

Czytaj więcej...

Aplikacje przydatne podczas wędrówek po Tatrach

Nieprzygotowani do wypraw turyści to bolączka polskich szlaków. Liczba akcji ratunkowych podejmowanych przez ratowników górskich rośnie z dnia na dzień. Już niebawem odbędzie się premiera aplikacji pomagającej w poszukiwaniu zaginionych w górach. Tymczasem poznajcie dwa przydatne w Tatrach programy.

Czytaj więcej...