8 najciekawszych aplikacji do edycji Instagram Stories

źródło: shutterstock.com

Zdecydowanie częściej użytkownicy przeglądają Stories niż feedy w swoich social mediach. Dlatego ważne jest to, aby przyciągały one nawet oko najbardziej wymagającego widza. My przygotowaliśmy dla Was 8 propozycji, które Wam to ułatwią.

MOJO

źródło: apps.apple.com

Jak w szybki i posty sposób stworzyć dynamiczne Instagram Stories? Wystarczy pobrać aplikację MOJO. Nowe szablony i style dodawane są tu co miesiąc. Wszystko po to, aby użytkownicy mogli być na bieżąco z trendami. Do wyboru mamy dwie wersje aplikacji: płatną i bezpłatną. Jednak już darmowa wersja może zadowolić niejednego #instaboy czy niejedną #instagirl.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

StoryArt

źródło: apps.apple.com

StoryArt niewątpliwie potrafi zamienić nie tylko nasze Stories, ale również feed w dzieło sztuki. Do wyboru mamy tu mnóstwo szablonów, motywów i efektów. Na uwagę zasługują tu również fonty i fakt, że możemy zmieniać tła za każdym razem, gdy tworzymy nowy projekt.

Za pomocą tej aplikacji możemy również lekko modyfikować kolorystykę zdjęcia i tym samym, dopasować ją do wybranego przez nas motywu czy szablonu.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Canva

źródło: apps.apple.com

Canva to jedno z najprostszych i najpopularniejszych narzędzi do edycji zdjęć, robienia prezentacji itd. Co więcej, szablony Canvy równie dobrze sprawdzają się na Instagram Stories i co ważne, możemy zapisywać w programie nasze projekty, których użyjemy później. To ważna funkcja dla osób zapracowanych i których Stories jest istotnym elementem pracy, lecz nie ma na nią zbyt wiele czasu. A wciąż niewiele aplikacji oferuje nam takie rozwiązania.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Over

źródło: apps.apple.com

Over to także aplikacja, które powinna zadowolić każdego instagramowicza. Głównie dlatego, że podobnie jak poprzednicy, posiada bardzo wiele opcji modyfikacji szablonu do wyboru. Również jak w Canvie, mamy możliwość stworzenia własnego logo i umieszczanie go w naszej relacji. Czego chcieć więcej? Chyba już niczego, biorąc pod uwagę również cudowną, pastelową kolorystykę proponowaną przez aplikację.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Nichi

źródło: apps.apple.com

Skoro już o pastelowej kolorystyce mowa, to polecamy również japońską aplikację Nichi. Na pewno odnajdą się tu osoby ceniące sobie minimalizm lub styl retro. Korzystając z tej aplikacji, na pewno wyróżnicie się na tle innych osób prowadzących swoje działania w mediach społecznościowych.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

VHS CAM

źródło: play.google.com

A co jeśli interesuje nas tylko i wyłącznie styl retro? Wówczas możemy zdecydować się na aplikację VHS CAM, która przerobi nasze zdjęcia tak, aby przypominały te z lat ’80, ’90. I w tym przypadku nie trzeba szukać wehikułu czasu, a jedynie pobrać aplikację i poczuć się jak w obiektywie najlepszych fotografów z tamtych lat.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

InShot

źródło: apps.apple.com

Jeżeli zdjęcia nam nie wystarczają, to z pomocą na pewno przyjdzie nam aplikacja Inshot. Dzięki niej możemy odpowiednio modyfikować wideo, zwiększać lub zmniejszać jego prędkość, dodawać naklejki itd. To również wyróżni nasze Stories nie tylko pod względem zdjęć, ale również filmików.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

StoriesEdit

źródło: apps.apple.com

Na sam koniec aplikacja znana wielu fanom programów do edycji Instagram Stories, czyli StoriesEdit. Pozwala ona uszlachetnić nasze tła, a także wyodrębnić i wyeksponować zdjęcie. Dodatkowo możemy również dodawać odpowiednie napisy z użyciem ciekawych fontów.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Dzięki tym aplikacjom na pewno relacja wyróżni się na te pozostałych, a przy tym jej tworzenie przysporzy wiele radości i frajdy. To co? Telefony w dłoń i wysyłamy kreatywną, stworzoną przez nas samych relację w świat.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.