LTE bez limitu od Orange

fot. © Natalia Merzlyakova - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © Natalia Merzlyakova - bank zdjęć Fotolia.com

fot. © Natalia Merzlyakova – bank zdjęć Fotolia.com

21 października Orange sprezentowało swoim klientom dostęp do nielimitowanego transferu danych w zasięgu LTE. Tego samego dnia operator przedstawił także nowe, atrakcyjne plany taryfowe na internet mobilny.

Kiedy i dla kogo?

Promocja jest ważna od 21 października do końca marca 2015 roku. Skorzystać mogą z niej wszyscy nowi klienci Orange oraz ci, którzy posiadają abonament w następujących taryfach: Smart Plan Halo, Smart Plan Multi, S mart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Orange Free lub Orange Free Net. Nie dotyczy to jednak oferty z Neostradą. Nielimitowany internet LTE przysługuje także klientom biznesowym mającym plany taryfowe z dostępem do technologii 4G LTE. Taka sama promocja obowiązuje dla klientów Nju Mobile.

Jak działa propozycja operatora? Zaskakująco prosto: po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych, możliwe jest nielimitowane używanie LTE. Aby skorzystać z najnowszej propozycji operatora, nie trzeba niczego aktywować ani zamawiać dodatkowych usług. Orange ostrzega jednak, że może ograniczyć prędkość transmisji danych do nie mniej niż 16 kb/s wówczas gdy pobieranie danych będzie tak duże, że zagrozi stabilności sieci oraz dostępności dla pozostałych klientów. Trudno jednak powiedzieć, co operator dokładnie rozumie przez to stwierdzenie i gdzie zaczyna się według niego zbyt duże pobieranie danych.

Mobilny internet z nowymi propozycjami

Oprócz rewolucji związanej z LTE, Orange przedstawiło także plany taryfowe Orange Free Net przeznaczonych dla używających tylko kart SIM oraz abonentów. Po wybraniu jednego z dziesięciu zaproponowanych planów, możliwe jest podpisanie umowy na 12 lub 24 miesiące. Ceny rozpoczynają się od 39,90 zł, a kończą na 89, 90 zł. Można wybrać ofertę z modemem, tabletem lub bez urządzenia.

Co najciekawsze, w przypadku podpisania umowy 24-miesięcznej oraz abonamencie w wysokości 69,90 zł lub 89,90 zł, klient otrzymuje LTE bez limitu na cały czas trwania umowy. To oznacza, że data 31 marca 2015 roku, w tym przypadku nie oznacza dezaktywacji promocji.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.