Dzięki Google możesz rozmawiać za darmo przez 60 sekund

Hangouts, źródło: play.google.com

Hangouts, źródło: play.google.com

Hangouts, źródło: play.google.com

Google wprowadziło promocję przydatną dla tych, którym na rozmowę wystarczy minuta. Propozycja spodoba się także tym… dla których problemem nie jest rozłączanie się i ponowne łączenie co 60 sekund. Czy Google są w stanie przekonać do używania programu Hangouts?

Aplikacja uruchomiona przez giganta z Mountain View pozwala na dzwonienie w Gmailu, Google+ oraz rozszerzeniu Chrome, w przypadku gdy posiada się konto Google. Oczywiście program to konkurent bardzo popularnego Skype’a. Przeciwnik to nie byle jaki, bo kto nie zna i nie używał kiedyś tego komunikatora? Wydaje się więc, że firma Google zaczęła zastanawiać się, co zrobić, by przekonać ludzi do zmiany programu. Z pewnością takim bodźcem ma być nowa promocja, w której pierwsza minuta rozmowy prowadzonej przez Hangouts jest całkowicie darmowa. Akcja potrwa jeszcze tylko 2 miesiące – do końca 2014 roku.

Minutowe rozmowy prowadzić można w oraz pomiędzy 25 krajami: Australią, Belgią, Brazylią, Kanadą, Chinami, Dominikaną, Francją, Niemcami, Indiami, Indonezją, Irlandią, Włochami, Japonią, Meksykiem, Holandią, Norwegią, Peru, Polską, Rosją, Koreą Południową, Hiszpanią, Szwecją, Szwajcarią, Wielką Brytanią oraz Stanami Zjednoczonymi.

Aby móc dzwonić za darmo wystarczy spełniać kilka warunków. Po pierwsze trzeba pobrać aplikację Telefon Hangouts i Hangouts. Po drugie należy posiadać jakiekolwiek środki finansowe na koncie Google Voice. Jest to konieczne, gdyż opłaty naliczane są automatycznie po każdej kolejnej minucie rozmowy. Co najważniejsze, jeśli na ekranie połączenia nie wyświetli się komunikat informujący o tym, że pierwsza minuta jest darmowa, trzeba będzie za nią zapłacić. Promocja nie dotyczy wszystkich numerów, a w przypadku, gdy kilka połączeń będzie wykonywanych jednocześnie, tylko w jednym z nich przysługuje darmowa minuta.

Jeśli więc ktoś chce rozmawiać bez wnoszenia za to opłat i wystarczy mu sześćdziesiąt sekund, powinien koniecznie zainstalować Google Hangouts.

Pobierz program:


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.