Aplikacja Google Podcast jest już dostępna na iOS

źródło: shutterstock.com

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów podcastów, którzy są posiadaczami systemu operacyjnego iOS. Jedna z uwielbianych przez użytkowników Androida aplikacja pojawiła się niedawno również w App Store. Wszystko z myślą o słuchaczach w kwarantannie.

Aplikacja od Google

Do niedawna jedynie użytkownicy Androida mogli cieszyć się z aplikacji Google Podcast, która jest uważana przez wielu za jedną z najlepszych. Najwidoczniej jednak gigant zauważył swoją szansę w czasie obecnej kwarantanny, bo zdecydował się ją także wprowadzić jako produkt do App Store. Jest ona bezpłatna i w dodatku bardzo łatwa w użyciu. Za pomocą wyszukiwarki możemy znaleźć dokładnie taki podcast, jaki chcemy posłuchać i cieszyć się przekazem w nim zawartym.

źródło: play.google.com

Jedną z istotniejszych funkcji tej aplikacji jest również fakt, że mamy możliwość synchronizacji w Androidzie, Internecie i iOS. Oznacza to, że możemy przerywać słuchanie ulubionego podcastu i wracać do niego zawsze wtedy, gdy możemy bez względu na urządzenie którym się posługujemy.

Moda na podcasty

Ostatnio wszędzie widoczna jest wszechobecna moda na podcasty. Słuchamy ich w podróży, pracy, a teraz podczas domowej kwarantanny. Często tłumaczymy to brakiem czasu, czy zajętymi rękoma w domu, które uniemożliwiają nam na przykład czytanie książki. koronawirus sprawił, że teraz możemy cieszyć się zarówno jednym, jak i drugim. W dodatku, mnożące się propozycje tylko nas cieszą i niekoniecznie musimy przekładać je na później. Dlatego to bardzo dobry i miły krok w kierunku użytkowników systemu operacyjnego iOS, który warto docenić. Tym bardziej, że to naprawdę dobra aplikacja!

Pobierz aplikację na iOS

Pobierz aplikację na Android


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.