Aplikacja Google Podcast jest już dostępna na iOS

źródło: shutterstock.com

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów podcastów, którzy są posiadaczami systemu operacyjnego iOS. Jedna z uwielbianych przez użytkowników Androida aplikacja pojawiła się niedawno również w App Store. Wszystko z myślą o słuchaczach w kwarantannie.

Aplikacja od Google

Do niedawna jedynie użytkownicy Androida mogli cieszyć się z aplikacji Google Podcast, która jest uważana przez wielu za jedną z najlepszych. Najwidoczniej jednak gigant zauważył swoją szansę w czasie obecnej kwarantanny, bo zdecydował się ją także wprowadzić jako produkt do App Store. Jest ona bezpłatna i w dodatku bardzo łatwa w użyciu. Za pomocą wyszukiwarki możemy znaleźć dokładnie taki podcast, jaki chcemy posłuchać i cieszyć się przekazem w nim zawartym.

źródło: play.google.com

Jedną z istotniejszych funkcji tej aplikacji jest również fakt, że mamy możliwość synchronizacji w Androidzie, Internecie i iOS. Oznacza to, że możemy przerywać słuchanie ulubionego podcastu i wracać do niego zawsze wtedy, gdy możemy bez względu na urządzenie którym się posługujemy.

Moda na podcasty

Ostatnio wszędzie widoczna jest wszechobecna moda na podcasty. Słuchamy ich w podróży, pracy, a teraz podczas domowej kwarantanny. Często tłumaczymy to brakiem czasu, czy zajętymi rękoma w domu, które uniemożliwiają nam na przykład czytanie książki. koronawirus sprawił, że teraz możemy cieszyć się zarówno jednym, jak i drugim. W dodatku, mnożące się propozycje tylko nas cieszą i niekoniecznie musimy przekładać je na później. Dlatego to bardzo dobry i miły krok w kierunku użytkowników systemu operacyjnego iOS, który warto docenić. Tym bardziej, że to naprawdę dobra aplikacja!

Pobierz aplikację na iOS

Pobierz aplikację na Android


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.