Targi Mobile już 21 marca w Warszawie

targi-mobilne-600x315_fb_baner1
21 i 22 marca 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się pierwsze Targi Mobilne. To niepowtarzalna okazja do prezentacji i zapoznania się z najciekawszymi rozwiązaniami mobilnymi w wyjątkowym otoczeniu.

Blisko 3000 metrów kwadratowych zostanie podzielonych na dwie główne strefy prezentacyjne: Biznes oraz Konsument. W Strefie Biznes zaprezentują się firmy kierujące swoją ofertę dla klienta biznesowego, prezentujące produkty i usługi związane z m-commerce, usługi developerskie, urządzenia POS, urządzenia diagnostyczne. Strefa Konsument to showroom produktów, rozwiązań, które wzbudzają największe emocje. Wystawcami będą firmy oferujące rozwiązania, które wspierają i towarzyszą nam w codziennym życiu – producenci sprzętu mobilnego, mobile lifestyle, gadżety, akcesoria, mHealth, mLearning oraz twórcy aplikacji.

W gronie wystawców zobaczyć będzie można m.in.: platformę iStore (przyjazne dla kupujących mobilnie oprogramowanie dla sklepów od Grupy Allegro), Dice+ (elektroniczne kostki do gry na tabletach, które zaczął sprzedawać w swoich sklepach sam Apple), Duckie Deck (angażujące edukacyjne gry mobilne dla kilkulatków), Listonic (najpopularniejsza w Polsce mobilna lista zakupów) i Estimote (projekt, który pozyskał inwestycję 3,1 mln dolarów)

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie targimobilne.pl/visitor.

Jeśli chcecie zaprezentować się w sąsiedztwie powyższych firm wystarczy, że wejdziecie na stronę Targów, na której możesz zapoznać się z planem stoisk oraz dokonać zamówienia.

Edukacja, integracja i networking

Podczas Targów odbędzie się “Akademia Smartfona” – blok warsztatów edukacyjnych (“Cyfrowy Rodzic”, “”Internet Rzeczy”, “Mobilne zakupy”) oraz przestrzeń, w której osoby zaczynające przygodę ze smartfonami oraz tabletami będą mogły zgłębić ich tajemnicę m.in. poznać ciekawe aplikacje czy zasady bezpiecznego korzystania z mobilnego internetu.

Targi Mobilne to także doskonałe miejsce do networkingu. Organizator zadbał o strefy kawy oraz imprezę integracyjną na zakończenie pierwszego dnia. Spotkanie się w jednym miejscu przedstawicieli biznesu, marketerów a także zwykłych fanów mobile to doskonała okazja do wymiany myśli oraz kontaktu z finalnym odbiorcą produktów.

Organizatorem Targów Mobilnych jest Fundacja Polak 2.0, pomysłodawca m.in. programu “Profesjonalista w eHandlu” i Targów eHandlu, których szósta edycja odbędzie się już 25.02.2014 w Poznaniu.

Patronem medialnym wydarzenia jest MobileClick.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.