Kończy Ci się abonament? Rozważ zmianę operatora, bo stały klient ma gorzej

Czy warto zmienić operatora usług telekomunikacyjnych po zakończeniu umowy? Brzmi to absurdalnie, ale polscy operatorzy nie dbają o stałych klientów, wystarczy prześledzić oferty dla nowych i przedłużających umowę abonentów. Nowi klienci dostają za każdym razem dodatkowe korzyści, na które przedłużający umowę klient najczęściej nie może liczyć.

Czytaj więcej...

Internet mobilny na święta: który operator sprezentuje nam najlepszą ofertę?

Sezon przedświąteczny to dla operatorów walka o każdego klienta. Starają się wprowadzić atrakcyjne promocje i oferty by przyciągnąć do siebie klientów konkurencji jak i zachęcić stałych klientów do pozostania w sieci. Nas zainteresowały oferty dotyczące Internetu mobilnego. Sprawdziliśmy, jak prezentują się przedświąteczne pakiety u największych polskich operatorów.

Czytaj więcej...

Smartfon najważniejszym urządzeniem w życiu młodego człowieka

Smartfon został uznany przez blisko połowę użytkowników w wieku 18-34 lat za najważniejsze urządzenie elektroniczne – tak wynika z badania przeprowadzonego w Wielkiej Brytanii przez Weve. Tymczasem w Polsce wciąż rośnie liczba posiadaczy smartfonów, a Polacy stają się coraz bardziej otwarci na nowe możliwości tych urządzeń.

Czytaj więcej...