Nowa aplikacja od Polaroida ożywi Twoje zdjęcia!

iTunes

12 lipca to przełomowy dzień dla firmy Polaroid. Marka, która niegdyś podbiła świat fotografii błyskawicznej, powraca w wielkim stylu! Od dziś w AppStore, a już wkrótce na telefony z systemem Android, można pobrać aplikację Polaroid Swing. Czym zaskakuje legendarna firma?

Ruchome fotografie

Aplikacja Polaroid Swing pozwala na kreowanie, za pomocą jednego kliknięcia, ruchomych zdjęć. Dzięki niej uzyskamy “żywe” przez sekundę fotografie. Jak deklarują twórcy aplikacji, ruchome obrazy pozwolą nam na odtworzenie niezwykłych momentów w naszym życiu – pocałunku na pożegnanie, pojawiającego się na twarzy uśmiechu czy wiatru we włosach. Na oficjalnej stronie aplikacji można obejrzeć opublikowane dotąd zdjęcia – użytkownicy uchwycili m.in spadający kamień, biegnącą osobę, poruszające się chmury czy szklankę wody.

Selfie 3D

Dzięki aplikacji zrobimy także ruchome selfie – obracając wokół siebie telefon możemy uzyskać autoportret w formacie 3D.  Aby udoskonalić nasze zdjęcie, możemy nałożyć na nie jeden z czterech filtrów: Polavision, Ansel, Land, and lub Santa Fe. Warto wiedzieć, że nasze profile także stają się ruchome!

578403c31a000023006f9c05

Huffingtonpost.com

Połączone konta

Za pomocą Polaroid Swing możemy śledzić innych użytkowników i obserwować dodawane przez nich zdjęcia. Logowanie do aplikacji jest możliwe po połączeniu z kontem na Facebooku i Twitterze. Nie musimy wówczas generować i zapamiętywać żadnych dodatkowych haseł. Co więcej, wyszukamy naszych znajomych zalogowanych do aplikacji i opublikujemy nasze zdjęcia na innych portalach społecznościowych.

screen322x572 (2)

iTunes

Parametry techniczne

Polaroid Swing został wdrożony przez Grasscrown Inc., jest bezpłatny i dostępny w języku angielskim. Aby zostać użytkownikiem aplikacji, należy mieć ukończone 12 lat i być posiadaczem iPhon’a: 5s, 6, 6s, 6 Plus, SE , iPad’a: Air, Air Wi-Fi, mini 2, mini 2 Wi-Fi, mini 3, mini 3 Wi-Fi, mini 4, mini 4 Wi-Fi, Pro 12,9 cala, Pro 12,9 cala Wi-Fi, 9,7 cala oraz 9,7 cala Wi-Fi oraz iPod’a touch 6 generacji.

Przełom?

Jak czytamy na CNet.com, stworzona przez Tommiego Stadlen’a i Frederick Blackford’a aplikacja ma potencjalnie zmienić myślenie o zdjęciach, tak jak Twitter zmienił nasze myślenie o słowie poprzez limit 140 wyrazów. Czy zatem użytkownicy pokochają Polaroid Swing i powieli ona spektakularny sukces Instagrama i Snapchata?

Pobierz aplikację: iOS


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.