Messenger z nowym layoutem. Zobacz, co się zmieni

http://mashable.com/

Więcej personalizacji i podział na kategorie, czyli komunikator Messenger staje się znacznie bardzie dopasowany do użytkownika.

Facebook odświeżył wygląd swojego ulubionego produktu – komunikatora Messenger. Niby wprowadził delikatne kosmetyczne zmiany, ale mogą one oznaczać coś poważniejszego w przyszłości. Jak możemy się dowiedzieć się z portalu Mashable. Nowy wygląd komunikatora Messenger powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Zmiany, które pojawią się w najnowszej aplikacji Messenger dotkną przede wszystkim strony głównej.

Moi ulubieńcy

http://mashable.com/

Zostanie ona poziomo podzielona na kategorie. W pierwszej kolejności pojawią zdjęcia osób, z którymi użytkownik komunikuje się najczęściej. Ich okrągłe zdjęcia zostaną wyświetlone w linii. Zobaczenie osób z końca zestawienia będzie możliwe dzięki przesunięciu palcem z prawa na lewo.

Twój kolega ma urodziny

Pod zestawieniem ulubionych kontaktów Messenger wyświetli osoby, które w danym dniu mają urodziny. Są osoby, którym forma pisania życzeń na tablicy nie odpowiada i wybierają wiadomość prywatną. Facebook tym osobom ułatwił zadanie i od teraz dzielić nas będzie jedno kliknięcie.

Aktywni

W odnowionym layoutcie Messenger dostarczy nam również informację o tym kto jest aktualnie na czacie.

Czy to zapowiedź poważnych zmian?

Na pierwszy rzut oka nowy layout został delikatnie odświeżony, ale jeśli zastanowić się porządnie to uległ on znaczniej personalizacji. Ponownie precz z chronologią, a witaj personalizacjo. Portal Mashable twierdzi, że nowy layout jest dopiero początkiem poważnych zmian, które związane są z technologią AI.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.