Klawiatura dla fanów Emoji. Zamiast liter… emotikony!

Emoji Works stworzyło idealną klawiaturę dla wszystkich fanów popularnych emotikon. Poza typowymi przyciskami, znajdą się na niej.. emotikony Emoji.

emoji+keyboard+base+angle+half

Czytaj więcej:
Facebook-emotikony
Czy jesteśmy pokoleniem Emoji?

Na fali popularności emotikon obrazujących emocje, stworzono specjalną klawiaturę. Jej przyciski to nie tylko litery, cyfry i znaki interpunkcyjnego, ale i emotki Emoji. Dzięki niej ich wysyłanie będzie aż dziesięć razy szybsze niż za pomocą klawiatury wgranej do urządzenia mobilnego. Co za tym idzie, łatwiej będzie się porozumieć. Zamiast słów będziemy mogli użyć znaków graficznych, które podbiły serca użytkowników telefonów i tabletów. Jak piszą twórcy gadżetu, dzięki niemu zyskamy także “supermoce Emoji”. Pytanie tylko czym są wspomniane supermoce?

Dla urządzeń mobilnych

Klawiatura będzie kompatybilna z systemami Mac OS X El Capitan 10.11.1+, iOS 9.1+ na iPadach/iPhonach oraz Windows 1. Połączy się z urządzeniem mobilnym za pomocą Bluetooth. W zestawie z gadżetem znajdą się dwie baterie AAA oraz oprogramowanie EmojiWorks™.

Jeszcze więcej Emoji

Klawiatura będzie dostępna w trzech wariantach – Emoji Keybord, Emoji Keybord Plus oraz Emoji Keybord PRO. Różnić się będą ilością emotikon zamieszczonych na klawiszach. Od jednego w zwykłej wersji do aż trzech w wersji PRO. Wersja podstawowa to 47 emotikon, wersja Plus – 94, a wersja PRO to aż 120 Emoji. Opcje zaawansowane pozwolą także na wybór 1 z 5 filtrów skóry. Wysłanie emotikon jest bardzo proste – wystarczy nacisnąć wybrany klawisz oraz Shift. Wówczas zamiast podstawowych znaków i liter pojawi się Emoji.

emoji

fot. emojiworks.co

Emoji Keybord będzie miało oficjalną premierę w grudniu tego roku. Cena gadżetu zaczyna się od 49,95$. Można zamówić go już w przedsprzedaży na oficjalnej stronie Emoji Works. Chcielibyście znaleźć taki prezent pod choinką?


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.