Jak zmienić swoją nazwę na Discordzie?

źródło: shutterstock.com

Discord – popularna aplikacja, bez której niejeden gracz nie wyobraża sobie funkcjonowania. Ale umówmy się, kto chociaż raz nie chciał w niej zmienić swojego nicka w zależności od serwera? Nie potraficie tego zrobić? Zapoznajcie się z naszym artykułem.

Discord – aplikacja do rozmów

Aplikacja Discord zaczęła być pierwotnie popularna wśród graczy i z myślą o nich powstała. Jednak z czasem, zaczęły się tam pojawiać również inne grupy tematyczne, np. dotyczące stylu życia. Dlatego, warto byłoby gdybyś miał różne nicki na innych grupach i oczywiście Discord taką funkcję posiada. Jednak wiele osób nie do końca ma tego świadomość, a jeżeli już, nie wiem jak to zrobić. Dlatego przychodzimy z pomocą i z pomocą serwisu thenextweb.com, powiemy jak zrobić to dobrze.

Zmiana Nicku – krok po kroku

Krok po kroku wyjaśniamy teraz, w jaki sposób zmienić nick na Discordzie. I tak, po pierwsze powineneś wybrac odpowiedni serwer. Następny krok to wybranie menu (trzy kropki na górze w pozycji poziomej). Wśród opcji znajdź “zmień nazwę”.

źródło: thenextweb.com

Kiedy klikniesz na opcję zmiany nazwy, powinno pojawić się dodatkowe okno, w którym należy wpisać nowy nick, którego chcesz używać na tym konkretnym serwerze. Następnym krokiem jest potwierdzenie go, za pomocą opcji “zapisz/save”.

źródło: thenextweb.com

Gotowe! Dodatkowo wciąż jesteś szczęśliwym posiadaczem oryginalnego nicku, z którego w każdej chwili możesz ponownie korzystać.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.