Google udostępnia aplikację do robienia zdjęć w rzeczywistości wirtualnej!

https://www.google.com

Google właśnie dał użytkownikom urządzeń z Androidem możliwość na ogromną frajdę! Dużo bardziej wciągające oglądanie zdjęć  oferuje nowa aplikacja spod skrzydeł firmy, dzięki której panoramiczne zdjęcia można zobaczyć z zupełnie innej perspektywy. Wirtualnej perspektywy.

https://www.google.com

Z pomocą specjalnej tekturki Google, której szablon można pobrać na stronie google, a także appki, oprócz możliwości oglądania zdjęć w wersji 360 stopni, możemy do nich dodać także dźwięk.

via GIPHY

Korzystanie z aplikacji jest ekstremalnie proste. Wystarczy, że z jej poziomu zrobimy zdjęcie, które w momencie zostanie przekonwertowane w 360-stopniowy, panoramiczny obraz. Oczywiście, z technicznego punktu widzenia, obrazy 360-stopniowe, podobnie jak filmy wideo, nie są wirtualną rzeczywistością, nawet jeśli odtwarzać je będziemy z pomocą tekturki, z dodatkową opcją dźwięku. Ale taka aplikacja daje niezwykle interesujące podejście do tego typu wrażeń i ich odtworzenia. A fakt, że dzieło Google’a daje naprawdę wielką frajdę i możliwość przeżycia niecodziennych emocji, powinno skutkować zwiększoną ilością pobrań appki.


https://www.google.com


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.