Znamy prelegentów kolejnej edycji Mobiconf

fot. materiały od organizatora

Już w dniach 5-6 października uczestnicy kolejnej edycji Mobiconf zdobędą wiedzę od doświadczonych ekspertów z takich firm jak Facebook, Pinterest, 7digital, Trello, Microsoft, Miquido czy Zalando. O czym opowiedzą specjaliści?

Za niespełna trzy miesiące po raz czwarty rusza Mobiconf, czyli największa mobilna konferencja w CEE! To dwudniowe wydarzenie jest skierowane do programistów iOS, Android, Java, designerów, managerów oraz tych, którzy każdego dnia tworzą rozwiązania mobilne. Tegoroczna edycja oferuje m.in. rekordową liczbę prezentacji – będzie ich aż 35 oraz masę atrakcji! Organizatorem wydarzenia jest Miquido, ceniony w branży mobile software house, którego projekty nagradzali w 2016 m.in. Google, TIME czy Webit Awards.

Kogo zobaczymy na scenie?

Czwarta odsłona Mobiconf zapowiada się bardzo intensywnie i konkretnie. Wśród opublikowanych tematów można znaleźć takie perełki jak:

„Music Discovery 2020: Relevance Engineering” – którą wygłosi Manan Vohra, Product Manager w 7digital, globalnego lidera rozwiązań end-to-end dla branży muzycznej;

„Cool Constraint Layout” oraz „Pondering Android Performance” to dwa tematy zaproponowane na ścieżkę Android przez Huyen Tue Dao z Trello;

„User Onboarding for Mobile App”, w której Nick Babich Editor in Chief w UX Planet odpowie m.in. na pytanie skąd czerpać inspiracje;

„Writing Domain Specic Languages in Swift” – gratka dla programistów iOS, podczas tej prezentacji na scenie pojawi się Rahul Malik, iOS Engineer w Pinterest.

Na konferencji nie zabraknie także doświadczonych prelegentów z Polski, m.in. Mateusza Bilińskiego z Niebezpiecznika, który zgłębi temat bezpieczeństwa w aplikacjach mobilnych. Z kolei Paweł Lewiński, Product Owner w Miquido, przekaże uczestnikom wiedzę z zakresu ASO – App Store Optimization. Pośród prelegentów znalazł się także Tomasz Gebarowski iOS Architekt w mBanku. Ale to nie koniec! Johan Adda ­UX Architekt, ex-Apple czy Paco Estevez Software Engineer w Facebook także potwierdzili swój udział w tegorocznej edycji.

Rejestracja na Mobiconf potrwa do 18 września, ale tylko do końca lipca można zakupić bilety w niższej cenie. Na zainteresowanych czekają także dwie promocje: przy rejestracjach grupowych (za 10 osób) jeden dodatkowy bilet gratis, a dodatkowo uczestnicy Mobiconf 2016 mają zagwarantowaną zniżkę 15%. Szczegóły na stronie wydarzenia.

A jeśli nie jesteście pewni, czy wziąć udział w wydarzeniu polecamy wideo z Mobiconf 2016:

Portal MobileClick jest patronem medialnym wydarzenia.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.