Dowiedz się czym jest metodologia Design Sprints

fot. © kentoh - bank zdjęć Fotolia.com

Programujesz, tworzysz grafikę, jesteś entuzjastą najnowszych technologii? Chcesz podzielić się swoim startupem lub zaprezentować innowacyjne rozwiązania najlepszym specjalistom z branży IT? 22 i 23 września 2016 specjaliści z Polski i z zagranicy spotkają się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, by wymienić doświadczenia i poznać najnowsze trendy w świecie technologii na konferencji TWF Conference, któej patronuje Mobile Click.

To już trzecia edycja TWF Conference, ale tym razem będzie nieco inaczej. W tym roku przede wszystkim konferencja będzie podzielona na dwa bloki tematyczne: pierwszy dla front – end developerów, grafików i UX\UI designerów i wszystkich zainteresowanych wizualnym światem IT, drugi poświęcony tematyce programistycznej – mówi Monika Zamojska-Świątek, jeden z organizatorów TWF.

Organizatorzy zaprosili do grona mówców wielu cenionych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Gościem będzie między innymi Alena Milutina, jedna z UX designerów Googla, która nie tylko opowie o metodologii Design Sprints ale również poprowadzi praktyczne warsztaty, na które zaproszeni są również na które zaproszeni są również Project Managerowie, Tech Leaderzy i Scrum Masterzy. Jeremy Bibby, expert technologii VR/AR w firmie Infusion w Kanadzie podzieli się wrażeniami programowania na nowoczesne urządzenie AR – Hololens Microsoftu. Urządzenie to będzie można również przetestować podczas konferencji. Takich warsztatów z różnych dziedzin przygotowano znacznie więcej, a na każdym z nich uczestnicy będą mogli wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

 

A w planie między innymi:

– testowanie HoloLensa i innych urządzeń ze świata 3D

– dyskusja o tworzeniu aplikacji webowych w 2017 roku

– nowinki dotyczące tworzenia UI w React

– najnowsze informacje o Design Sprintach

– wykład o przyszłości wizualizacji danych

– uczestnicy spróbują znaleźć połączenie pomiędzy językami i narzędziami programistycznymi.

– kilka słów o Deep Learning i nowoczesnych mikroserwisach z RabbitMQ,

– prezentacja tajników funkcjonalnego programowania F#

– prezentacja pionierskiego sposobu uwierzytelnienia aplikacji

– uczestnicy warsztatów zbudują inteligentny dom

 

Agenda, speakerzy i bilety: http://conference2016.twf.community/

 

REJESTRACJA ruszyła http://conference2016.twf.community/  Early birds jeszcze dostępne.

 

Zobacz video z poprzedniej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=sPzQuM4Hj24

 


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.