Samsung wspiera wymianę starego smartfona na Galaxy S8 lub S8+

fot. bank zdjęć shutterstock.com

Chcąc zachęcić do wymiany swoich poprzednich modeli urządzeń na Galaxy S8 lub S8+, Samsung w ramach najnowszej promocji zapewnia swoim użytkownikom wsparcie. Jakie?

Nowy model telefonu od Samsunga to nie lada gratka dla fanów urządzeń mobilnych. Jednak jak w przypadku nowości na rynku, element stanowiącym barierę jest ich cena. Dlatego, w ramach trwającej do 31 października promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary”osoby, które zakupiły Samsunga Galaxy S8 lub S8+ będą mogły skorzystać z kodu promocyjnego podnoszącego wycenę ich starego telefonu o dodatkowe 250 złotych i wymienić swój stary smartfon na najnowszy model Galaxy. Po zakupie S8 lub S8+ u autoryzowanego sprzedawcy konieczne będzie uruchomienie aplikację Samsung Members, znajdującej się już na smartfonie, i zalogowanie się do niej swoim kontem Samsung. Następnego dnia kalendarzowego po aktywacji telefonu w sekcji „Korzyści” wyświetli się banner promocyjny, a kliknięcie w niego gwarantuje nam możliwość pobrania kuponu, który sprawi, że cena wycena naszego starego urządzenia zostanie podniesiona o 250 złotych.

Pożegnaj swój stary telefon

Zasady promocji szczegółowo opisano na stronie www.odkup.samsung.pl. Ze strony użytkownik zostanie przekierowany na stronę Partnera Promocji, gdzie znajduje się formularz wyceny starego smartfonu. W krótkim formularzu należy odpowiedzieć na pytania dotyczące starego urządzenia, podać jego aktualny stan, wpisać wcześniej wspomniany kod promocyjny pobrany z aplikacji Samsung Members oraz numer IMEI zakupionego wcześniej Galaxy S8/S8+. Po zatwierdzeniu transakcji użytkownik otrzyma potwierdzenie wyceny starego urządzenia, wraz z dokumentami dla kuriera. W dalszym etapie kurier odbierze stary telefon i dostarczy go do Partnera Promocji, gdzie zostanie sprawdzony pod kątem zgodności ze stanem podanym przez klienta w formularzu online.

Zwrot kosztów lub zwrot urządzenia

Po pozytywnej weryfikacji stanu sprzedawanego telefonu, użytkownik otrzyma przelew na wskazane przez siebie konto bankowe. Od wysłania urządzenia do wypłaty środków na konto może upłynąć do 10 dni roboczych. Maksymalnie za swój stary smartfon użytkownik może otrzymać nawet do 2400 złotych (oraz dodatkowo 250 złotych w ramach promocji Samsung). W przypadku wystąpienia rozbieżności między faktycznym stanem urządzenia a stanem deklarowanym przez użytkownika, Partner Promocji skontaktuje się z nami indywidualnie w celu przedstawienia nowej wyceny bądź odesłania urządzenia. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i weryfikowane przy obiorze oraz wysyłce, użytkownik nie ponosi również kosztów związanych z przesyłką. Osoby zainteresowane wymianą swojego starego telefonu na smartfon Galaxy S8/S8+, mogą uzyskać szacunkową wycenę swojego urządzenia wcześniej, odwiedzając stronę samsung.kupimyto.pl.

Źródło: informacja prasowa Samsung


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.