Motorola wkracza z produkcją telewizorów Smart na rynku indyjskim

źródło: YouTube

Motorola od wielu lat zajmuje się produkcją telefonów komórkowych. Jednak ciągle produkty tej marki uznawane są jako te, które należą do klasy średniej. Tym razem firma postanowiła pójść krok dalej i wpuściła na rynek w Indiach… inteligentne telewizory.

Motorola nie może poszczycić się wyjątkowością swoich produktów. Telefony, które produkuje zaliczają się do klasy średniej. W dodatku są one wykonywane pod kierunkiem innej firmy – Lenovo. Sam sprzęt również nie jest uważany jako solidny i godny uwagi klienta. Tym razem, firma postanowiła zająć się produkcja telewizorów Smart. Sprzedaż swoich produktów rozpoczęła od rynku indyjskiego. Co oferuje swoim klientom?

Dane odnośnie telewizorów wyprodukowanych przez Motorolę

Telewizory te posiadają rozdzielczość od 32 cali, do 65 cali. Model telewizora 4K został oparty na systemie Android 9.0. Został on opracowany we współpracy z dużym sklepem internetowym Flipkart, który należy do Walmartu.

Co ciekawe, to właśnie ten sklep jest największym konkurentem Amazona w Indiach. Telewizor Motoroli wyprodukowany na rynku indyjskim posiada panel IPS i zapewnia 178 stopniowy kąt widzenia. Ma także obsługę Dolby Vision, jest wyposażony w głośniki o mocy 30 W z DTS Tru Surround i Dolby Audio.

Telewizor wyposażono także w ośmiordzeniowy procesor  2,25 GHz w połączeniu z Mali 450GPU i 16 GB wbudowanej pamięci. Dołączony zostaje do niego także gadżet w postaci gamepada z akumulatorem bluetooth.

źródło: YouTube

Ceny telewizorów Smart

Ceny tych urządzeń wahają się od 196 USD, do 910 USD. Wszystko oczywiście zależy od tego, ile cali będzie posiadał nasz telewizor. Urządzenia te, we wszystkich możliwych modelach, trafią do sprzedaży w Indiach już 29 września. Sprzedaż obejmie sklep Flipkart.

W tym miejscu warto również zauważyć, że rynek telewizorów Smart ma się coraz lepiej. Dodatkowo największy udział ma rynek indyjski. Już jakiś czas temu na ten rynek wkroczyły takie firmy jak: Samsung, LG, TCL i Xiaomi.

Czy Motorola ma szansę przebić się ponad te propozycje, które oferują inne marki? Zobaczymy w przyszłości!


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.