Światowi liderzy mobile pojawią się na Mobiconf w Krakowie

fot. materiały od organizatora

Jeszcze tylko przez kilka dni istnieje możliwość rejestracji na Mobiconf, konferencję dla programistów, UI/UX designerów oraz testerów, która odbędzie się 5 i 6 października w Krakowie. Kto pojawi się na scenie wydarzenia?

Każdy zna Facebook, Microsoft, Pinterest, Zalando czy mBank. Między innymi reprezentanci właśnie tych firm pojawią się na Mobiconf w dniach 5-6 października, by podzielić się wiedzą w zakresie aplikacji mobilnych i ich łączenia z biznesem. Rejestracja na to międzynarodowe wydarzenie trwa tylko do 18 września!

Kraków to Dolina Krzemowa Europy Środkowej. Właśnie tu działają oddziały największych firm IT oraz powstają start-upy doceniane przez globalnych inwestorów. Nic więc dziwnego, że już po raz czwarty Miquido – software house, który stworzył rozwiązania m.in. dla Skyscanner, Play, TUI czy HelloFresh organizuje Mobiconf właśnie w tym miejscu.

Mobile w 35 odsłonach

Konferencja ta jest skierowana do programistów iOS, Android, Java, UI/UX designerów, testerów oprogramowania oraz managerów. Podczas dwóch dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w aż 35 prezentacjach! Co więcej, każdy może wybrać dla siebie najbardziej interesującą ścieżkę tematyczną, czyli: iOS, Android oraz Everything Mobile. Na tej ostatniej można się spodziewać tematów z zakresu UI i UX oraz biznesu.

Ciekawie zapowiada się prezentacja otwierająca: „Music Discovery 2020: Relevance Engineering” – którą przygotuje Manan Vohra Head of Product w 7digital. Ale w agendzie jest znacznie więcej znakomitych prelekcji:

  • Johan Adda (UX Architekt, ex-Apple) – „The Future in Mobile”
  • John Sundell (Hyper) – „Everyone is an API designer: Creating great APIs in Swift”
  • Paco Estevez (Facebook UK) – „Solving all problems with reactive streams”
  • Paweł Lewiński (Miquido) – „Great you made an app, but I don’t care. How to change this with ASO”
  • Phil Nash (JetBrains) – „Test Driven Swift To The Max – with or without the tests!”
  • Raymond Ho (Zalando) – „What’s beyond the black mirror”
  • Mateusz Biliński (Niebezpiecznik) – „Behind the corner – hidden beasts of mobile apps security”
  • Cesar Valiente (Microsoft) – „Unidirectional data flow on Android using Kotlin”

Atrakcje i inspiracje

Mobiconf wyróżnia przede wszystkim jej międzynarodowy charakter, duża ilość inspiracji oraz dobór prelegentów z ogromnym doświadczeniem. Dodatkowo jest to szansa na poznanie nowych znajomych z branży oraz integracja na wyjątkowej imprezie w tramwaju. Podczas samego wydarzenia można porozmawiać przy kawie z m.in. Grand Parade, Miquido oraz spróbować swoich sił w retro grach na Atari czy Commodore!

Rejestracji na konferencję można dokonać na stronie wydarzenia tylko do 18 września. Osoby, które chcą wziąć udział w Mobiconf wraz ze swoimi znajomymi mogą otrzymać specjalną zniżkę przewidzianą dla rejestracji grupowych (10 osób to jedna dodatkowa wejściówka gratis). Ponadto, uczestnicy Mobiconf 2016 otrzymali zniżkę 15% na tegoroczną edycję, warto zatem odszukać „stary” bilet!

Portal MobileClick jest patronem medialnym wydarzenia.


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.