Przedstawiamy Wam najinteligentniejszą ładowarkę na świecie

fot.kickstarter.com

Na Kickstarterze właśnie ruszyła nowa kampania reklamująca ładowarkę, która tym razem faktycznie ma coś innowacyjnego do zaoferowania. Co czyni ją tak inteligentną?

Twórcy UsBidi, bo tak nazywa się wspomniana już ładowarka, obiecują, że ich dzieło jest najinteligentniejszą ładowarką, z jaką mieliście do tej pory do czynienia. Co czyni UsBidi towarem innym niż wszystkie?

Czas na ładowanie naszych smartfonów w większości przypada na noc, kiedy śpimy i nie korzystamy z urządzeń. Tyle tylko, że do naładowania telefonu nie potrzebujemy aż całej nocy, a jakiejś jej części. Tu powstaje problem, bo nikt z nas przecież nie zamierza wstawać w środku nocy tylko po to, aby odłączyć ładowarkę od telefonu. A to niestety jest szkodliwe dla baterii, która  w ten sposób obniża swoją maksymalną pojemność, w efekcie czego telefon rozładowuje się szybciej.

fot.kickstarter.com

fot.kickstarter.com

 

UsBidi wykorzystuje inteligentnie wbudowany układ PCB, dzięki któremu po naładowaniu telefonu, ładowarka automatycznie przestanie go zasilać. Wraz z funkcją oszczędzania baterii, twórcy UsBidi obiecują dwa razy szybsze ładowanie naszych laptopów niż w przypadku standardowych kabli USB. W przeciwieństwie do kabli USB, UsBidi posiada specjalny przełącznik, który pozwala zatrzymać synchronizację danych, w efekcie czego ładowanie jest efektywniejsze.

fot.kickstarter.com

fot.kickstarter.com

 

Nie musimy wspominać, że wariantów kolorystycznych jest sporo, a specjalna dioda będzie nas informować o poziomie naładowania baterii. Ładowarkę możecie kupić za niecałe 20 dolarów tutaj.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.