Fossil debiutuje ze swoim smartwatchem. Kupicie?

https://www.fossil.com

Po niemalże rocznych pracach związanych, Fossil w końcu wypuścił na rynek smartwatcha z Androidem. Ale nie tylko, bo dla fanów pięknych gadżetów, firma postanowiła stworzyć smartbandy, które wyglądają naprawdę dobrze. Zobaczcie sami.

Fossil, to marka, która zdecydowała się stworzyć produkty piękne i designerskie wyposażone w technologię, nie odwrotnie. I to chyba całkiem niezły pomysł, bo obecnie wszyscy producenci tego typu urządzeń skupiają się na technologii, nieco zapominając o tym, że estetyka tychże urządzeń jest równie ważna.

Linia zegarków smart, nazwana Fossil Q, zawiera dwa rodzaje połączonych zegarków. Jeden z nich ma dotykowy wyświetlacz, drugi jest nieco bardziej klasyczny, z zegarem analogicznym.

http://www.frandroid.com

http://www.frandroid.com

http://www.frandroid.com

http://www.frandroid.com

 

Ponadto, firma zdecydowała się na produkcję smartbandów, które zostały osobno zaprojektowane dla kobiet i mężczyzn. Oczywiście nie mogło w nich zabraknąć takich funkcji, jak krokomierz, liczba spalonych kalorii, a także powiadomień o kontaktach i aplikacjach, na których najbardziej Wam zależy.

https://www.fossil.com/

https://www.fossil.com/

Subtelne urządzenia, wbrew pozorom wcale nie będą kosztować nas majątku, bo przykładowo koszt jednego z zegarków – The Q Grant, wyniesie ok. 200$. Gustowne opaski, które nadadzą się nie tylko na wyjście z psem, ale również na biznesowe spotkanie, kosztować będą w granicach 125$. To naprawdę dobre ceny, biorąc pod uwagę fakt, że przedstawione produkty są naprawdę piękne i wyposażone w dobrą technologię. Co prawda, nie jest ona na pierwszym miejscu, ale w tym projekcie o to właśnie chodziło. Na rynku jest już wystarczająco dużo “smart” produktów, które nijak mają się do dobrego wyglądu, a tu proszę, niespodzianka od Fossila! Skusicie się?


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.