Gdzie kupić kody PaySafeCard?

smartfon komputer notatnik

źródło: materiałī Partnera

Artykuł Partnera

PaySafeCard jest kartą przedpłaconą, do której przypisany jest PIN składający się z kilkunastu znaków. Służy ona jako bezpieczny środek płatniczy, w przypadku którego nie trzeba martwić się o przechwycenie danych osobowych użytkownika.

Jest to świetna alternatywa dla zwyklej karty kredytowej, na której znajdują się dane właściciela i może nią zapłacić dotykowo lub w Internecie ktokolwiek. Kody PaySafeCard są jak wirtualna gotówka, wystarczy założyć konto i wykupić doładowanie o konkretnym nominale, aby móc realizować płatności online.

Kody PaySafeCard o wielu zastosowaniach, gdzie ich szukać?

Mając PaySafeCard, otrzymuje się unklany PIN, który można wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli komuś zleży na anonimowych płatnościach i wyeliminowaniu ryzyka wycieku wrażliwych danych osobowych, warto zdecydować się na to innowacyjne rozwiązanie. Płatność online może zostać zrealizowana u tysięcy partnerów. PaySafeCard to idealna opcja w przypadku gier, telefonii, społeczności, usług internetowych. Można liczyć na bezpieczne i szybkie realizowanie płatności, dotyczy to nie tylko płacenia za gry, ale też za rozmowy i wideo wiadomości telefoniczne.

PaySafeCard to bezpieczny środek płatniczy akceptowany w wielu krajanach na całym świecie. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby móc nabyć kody PaySafeCard. Jest to obecnie najbezpieczniejszy sposób płacenia za produkty i usługi w Internecie ze względu na nasilające się ataki hakerów. Cyberprzestępcy tylko czekają na okazję do tego, aby wejść w posiadanie wrażliwych danych i wykorzystać je do wzbogacenia się. Z kodami PSC można skutecznie zabezpieczyć się przed cyfrową kradzieżą, przechwyceniem danych do logowania.

Obecnie nie ma większego problemu z zakupem kodów PaySafeCard. Są one do kupienia w sklepach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Lista dystrybutorów PaySafeCard jest bardzo długa, znajdują się na niej wielorakie supermarkety, kioski ruchu czy nawet stacje paliw. Kody PSC oferuje między innymi: Lewiatan, Media Markt, Neonet, Komputronik, Carrefour Express, Delikatesy Piotruś Pan, Dino, E.Leclerc, Intermarche, Empik, Kolporter, Lotos, Media Expert, Pepco, Poczta Polska, Polo Market, ABC, Auchan, Carrefour i wiele więcej.

Do wyboru jest pięć rodzajów kart, każda różni się wartością doładowania. Można uzupełni swoje konto nominałem 20, 30, 50, 100 lub 200 złotych. W przypadku kodów PSC nie trzeba martwić się o ich przeterminowanie się, niewykorzystane środki nie przepadną, ale zostaną dodane do kolejnego doładowania. Z kartą PaySafeCard pieniądze i dane do logowani do konta bankowego są bezpieczne. Zakupy online i płacenie kartą kredytową stało się już czymś powszechnym, dla wielu osób codziennością. Niestety jest to też okazja dla oszustów i złodziejów do tego, aby przywłaszczyć sobie cudze dobra materialne. Nawet w przypadku pozornie bezpiecznych płatności w znanych serwisach typu Spotify, Allegro, PayPal czy Reblox, warto wykorzystać do tego środki znajdujące się na karcie przedpłaconej.

Co trzeba zrobić, aby móc płacić za pomocą kodów PaySafeCard?

Zakup karty PaySafeCard nie wystarczy do tego, aby móc realizować płatności online za jej pomocą. Pierwszym krokiem będzie zarejestrowanie się na stronie usługodawcy, co wymaga wypełnienia formularza. W tym celu trzeba wejść na stronę https://my.paysafecard.com/mypins-psc/registration/customerData.xhtml. Kolejnym krokiem będzie wybranie kwoty, którą chce się doładować kartę, cały proces niewiele różni się od doładowania telefonu na kartę, zajmuje dosłownie chwilę. W przypadku PaySafeCard najważniejszy jest otrzymany kod, za pomocą którego będzie można dokonać płatności za zakupy. Składa się on z szesnastu znaków. Pełna kwota doładowania zasila wirtualny portfel, który jest przypisany do indywidualnego konta założonego na PaySafeCard. Najtańszą opcją będzie PaySafeCard za 20 złotych, a najwyższym dostępnym nominałem 200 złotych. Można oczywiście kupić kilka form doładowań, dzięki czemu na koncie pojawi się większa suma pieniędzy. Niewykorzystane środki nigdy nie przepadają, nie ma możliwości, że znikną z konta. Są one sumowane, przez co PaySafeCard można traktować jako coś w rodzaju bardzo dobrze zabezpieczonej skarbonki.

Płatności online mogą dokonać wyłącznie osoby, które znają szesnastoznakowy kod. Dotyczy to oczywiście zakupów w sklepach nie tylko internetowych, ale też stacjonarnych. Na standardowej karcie przedpłaconej można mieć zgromadzonych maksymalnie tysiąc złotych. Jeśli jest to dla kogoś nadal zbyt mało, może zdecydować się na kartę PaySafeCard Mastercard, w przypadku której limit doładowania został zwiększony do aż dwudziestu tysięcy złotych. Dotyczy to oczywiście osób pełnoletnich, bo młodzież musi liczyć się z większymi ograniczeniami. PaySafeCard to usługa, z której mogą korzystać osoby już od szesnastego roku życia, limit doładowania wynosi cztery tysiące złotych.

Warto też wiedzieć, że dostępna jest też karta PaySafeCard Payout, dzięki której możliwe staje się wypłacanie pieniędzy z bankomatu. W wersji standardowej można wypłacić tysiąc złotych każdego miesiąca, ale z kartą PaySafeCard unlimited kwota wzrasta do aż siedemdziesięciu tysięcy złotych.

Artykuł Partnera


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.