Anioł Stróż w telefonie, dzięki aplikacji BackMeApp by Always

www.youtube.com BackMeApp by Always

Godzina pierwsza w nocy, samotny powrót do domu po spotkaniu z przyjaciółmi. Na ulicach pusto, na przystanku również. Ciągłe rozglądanie się dookoła oraz przez ramię czy nikt za nami nie idzie. 3 miliardy kobiet, każdego dnia, wraca samotnie do swoich domów, większość z nich czuje się niepewnie. Firma Always znalazła na to rozwiązanie.

Always stworzyło aplikację dedykowaną kobietom, która zapewni im większe bezpieczeństwo podczas samotnych powrotów. Dzięki BackMeApp by Always, Anioł Stróż jest w naszym telefonie.

Jak działa aplikacja?

Przed rozpoczęciem drogi powrotnej, włączamy aplikację i szukamy kobiet, które są w pobliżu. Następnie dokonujemy wyboru, z którą dziewczyną chcemy się połączyć i to ona, przysłowiowo będzie nam towarzyszyć w drodze. Trzeba jeszcze ustalić trasę, którą będziemy wracać ponieważ kiedy droga ulegnie nieoczekiwanej zmianie, albo kiedy aplikacja zanotuje postój dłuższy niż 2 minuty, wówczas nasz Anioł Stróż, z którym wcześniej się połączyłyśmy, dostanie stosowne powiadomienie i będzie mógł wykonać telefon do osoby, którą się opiekuje. Kiedy dziewczyna bezpiecznie dotrze do domu, jej towarzyszka również zostanie o tym powiadomiona.

Najpierw aplikacja trafiła do Izraela, później do innych krajów między innymi Francji i Hiszpanii. Dostępna jest już w Polsce, zarówno w Google Play, jak i w AppStore.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.