Ponad milion pobrań aplikacji ITAKA. Czym kusi to biuro podróży?

Samolot na niebie

źródło: materiały Partnera

Artykuł biznesowy

Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji podróżniczych. Mimo ich mnogości aplikacja mobilna ITAKA cieszy się ogromnym zainteresowaniem i ma już ponad milion pobrań. Nowych użytkowników przyciąga ciągłym rozwojem swoich funkcjonalności oraz tym, że wszystko, czego potrzebujesz w podróży, masz w aplikacji – zawsze pod ręką.

Aplikacja ITAKA – dlaczego warto ją zainstalować?

Jeśli szukasz wakacyjnych ofert, pobranie aplikacji biura podróży ITAKA będzie dobrym krokiem. Znajdziesz w niej informacje o aktualnych promocjach, oferty Last Minute, wyjazdy all inclusive, a także cały wachlarz propozycji wyjazdów: wycieczki objazdowe i City Breaki, wyjazdy dwa w jednym, No Limits, a także te na narty i w egzotyczne zakątki świata. Łatwe wyszukiwanie ofert, a następnie ich intuicyjne filtrowanie pomoże Ci szybko znaleźć dokładnie to, czego poszukujesz. Możesz wybrać parametry dla swojej listy ofert – jakie mają mieć wyżywienie, z jakiego lotniska chcesz lecieć czy ile gwiazdek ma mieć hotel.

Nie wiesz, gdzie chcesz polecieć? Zobacz hotele na mapie świata i zdecyduj, w który zakątek globu tym razem się wybierzesz. Dodatkowo w aplikacji ITAKA masz dostęp do najważniejszych informacji o swoim hotelu – opisu oferty, zdjęć i materiałów wideo oraz opinii i zdjęć dodanych przez osoby, które były tam wcześniej.

Chcesz się wstępnie rozejrzeć? W aplikacji możesz tworzyć listę ulubionych ofert i dodać je do porównywarki, by zobaczyć, która z nich jest najlepsza. Appka podrzuci Ci też mnóstwo inspiracji na kolejne, wspaniałe kierunki Twoich podróży. Przekonaj się na własnej skórze, ze warto mieć ją w swoim telefonie. Aplikację ITAKA pobierzesz TUTAJ.

Ekran aplikacji mobilnej Itaka

źródło: materiały Partnera

Co znajdę w aplikacji ITAKI?

Oprócz wygodnego i intuicyjnego wyszukiwania i filtrowania ofert, możliwości dodawania ich do ulubionych i porównywania ze sobą, a także inspiracji podróżniczych, aplikacja ITAKA oferuje także dodatkowe możliwości.

Korzystając z appki biura podróży ITAKA, możesz skorzystać z propozycji wycieczek fakultatywnych, czyli okazji do zaplanowania swojego czasu podczas pobytu na urlopie. W aplikacji zrobisz szybką rezerwację wybranych wycieczek, nawet jeśli nie lecisz na wakacje z ITAKĄ. Inna przydatna funkcja, którą tu znajdziesz, jest szybka rezerwacja biletów lotniczych. W ofercie znajdziesz przeloty czarterowe do wielu znanych i lubianych wakacyjnych kierunków, które w dodatku są w konkurencyjnych cenach i z wliczonym w nią bagażem rejestrowanym.

W czym aplikacja pomaga klientom biura podróży ITAKA?

Aplikacja Mobilna Itaka

źródło: materiały Partnera

Jeśli jesteś klientem ITAKI, w aplikacji masz dostęp do Strefy Klienta. Znajdziesz tu informacje o wszystkich swoich rezerwacjach, płatnościach. Masz też dostęp do numerów rezerwacji, godzin przelotów i transferu lotniskowego, szczegółów dotyczących podróży, jak czas lokalny i dostępne na miejscu wycieczki fakultatywne. W dodatku przed wyjazdem możesz szybko pobrać swoje Dokumenty Podróży, by mieć do nich dostęp wtedy, gdy jesteś offline.

Aplikacja mobilna ITAKA podczas wakacji z tym biurem daje możliwość kontaktu z rezydentem przez czat. Znajdziesz w niej także wiele przydanych funkcji, np.:

  • wskazówki od rezydenta dotyczące atrakcji w okolicy, wynajmu samochodu, komunikacji i zwyczajów na miejscu, informacje o pomocy medycznej czy podpowiedzi, co warto przywieźć z wakacji;
  • przelicznik walut – w appce możesz sprawdzić, jaka waluta obowiązuje na miejscu i przeliczyć na nią Polskie Złote;
  • program lojalnościowy – gromadź punkty za zrealizowane rezerwacje i wymieniaj je na nagrody;
  • dodawanie opinii – po powrocie z podróży daj innym znać, jak Ci się podobało.

Jak widzisz, aplikacja mobilna biura podróży ITAKA to wiele przydatnych funkcji nie tylko dla klientów tego biura. Z powodzeniem mogą jej używać także ci, którzy dopiero planują swój urlop, a także osoby, które lecą „na własną rękę” i szukają atrakcji na miejscu. Koniecznie sprawdź jej działanie – na pewno zostanie z Tobą na dłużej.

Artykuł biznesowy


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.