Czy Google zaprezentuje Pixel 4 podczas nadchodzącej konferencji?

źródło: youtube.com

Już 15 października odbędzie się konferencja Made by Google. Podczas niej może zostać zaprezentowany nowy model telefony Google’a – Pixel 4. Czego możemy się po nim spodziewać?

Nowy model telefony Google Pixel 4

Skąd możemy wiedzieć, że na wydarzeniu Made by Google pojawi się nowy model telefonu Pixel 4? Między innymi stąd, że już dziś możemy zobaczyć krótką zapowiedź.

Jego funkcje znacznie przewyższają oczekiwania użytkowników poprzednich modeli tego telefonu. Google Pixel 4 zostanie wyposażony w dwa tylne aparaty. Dodatkowo jeden z nich będzie mógł zarejestrować obrazy ultraszerokokątne.

Na serwisach, które w głównej mierze skupiają się na rozwoju nowych technologii, możemy także przeczytać, że prawdopodobnie będzie możliwość robienia zdjęć w trybie astrofotografii. Oznacza to, że każda osoba będąca w posiadaniu telefonu Google Pixel 4, będzie mogła z powodzeniem wykonać zdjęcia gwiazd oraz zjawisk związanych z astrofizyką.

Jakie inne funkcje będzie posiadał Google Pixel 4?

Jedna z nowych funkcji, w jaką zostanie wyposażony telefon Google Pixel 4, można zauważyć w krótkim filmie promującym, który umieściliśmy na początku artykułu. Jest to funkcja bezdotykowego gestu przesuwania obrazów, utworów w różnych serwisach, itd. Telefon zostanie także wyposażony w funkcję Face ID – w rezultacie z telefonów zniknie możliwość odblokowania ich za pomocą odcisku palca.

Prawdopodobnie na telefonach znajdzie się również bezpłatna funkcja, która umożliwia transkrypcję rozmów. Ma ona być idealnym narzędziem, które potrafi oddzielić głos człowieka, od innych towarzyszących mu dźwięków. Czy nowy Pixel 4 zaskoczy nas czymś jeszcze? Przekonamy się o tym już za kilka dni!

Kilka słów o wydarzeniu

Na wydarzeniu na pewno nie znajdą się informacje na temat nowego tabletu, ponieważ gigant na ten moment zaprzestał ich produkcji. Jednak pojawiły się doniesienia na serwisie thenextweb.com o zaktualizowanym Google Home Mini z gniazdem 3,5 mm, który możemy przymocować do ściany.

Made by Google, podobnie jak wydarzenie organizowane przez Apple’a, będzie transmitowane na żywo serwisie youtube.com. Każdy, kto będzie chciał uczestniczyć w tym wydarzeniu jako widz, może wejść w odpowiedni link, o godzinie 19:00.


Reklama

Niech Cię widzą w sieci! - Grzegorz Miłkowski

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.