Nowa aplikacja od Twittera dla użytkowników komputerów Mac

Twój komputer to Mac, a Ty jesteś fanem Twittera? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od teraz możesz ściągnąć nową wersję aplikacji ze sklepu App Store. Jakie ulepszenia będzie zawierała wersja na Maca?

Nareszcie jest!

Wiadomość ta, na pewno ucieszy stałych użytkowników Twittera, którzy posiadają Maca. Co prawda, pierwszą próbę Twitter podjął już w czerwcu, jednak traktował ją jedynie jako test. Jednak, gdy już upewnił się, że aplikacja dostosowana na Maca działa tak, jak ta na iOS, postanowił wprowadzić tę wersję na stałe.

Nowa wersja Twittera, może zostać obsługiwana przez Mac OS 10.15 Catalina.

Jakie funkcje będą dostępne?

Nowa aktualizacja Twittera na pewno przysporzy wiele radości użytkownikom Maca. Od teraz, aplikacja stanie się wielozadaniowa i będzie możliwość łączenia jej z wieloma oknami. Oznacza to, że realne będzie przeglądanie memów oraz wysyłanie tweetów z kilku zakładek. Dodatkowo, nowa aktualizacja Twittera daje użytkownikom taką samą dowolność, którą mieli na swoich telefonach z systemem operacyjnym iOS, w tym tryb ciemny. Serwis społecznościowy zatroszczył się także o czas swoich użytkowników. Użytkownicy Maca będą mogli upuszczać obrazy 4k (JPEG, PNG, TIFF, HEIC i WebP), tekst i linki bezpośrednio do swojego kompozytora Tweet. Jak czytamy na blogu Twittera, to dopiero początek ulepszeń na tej platformie społecznościowej.

Aplikacja jest już dostępna w sklepie App Store, gdzie można ją pobrać za darmo.

A jak kto z naszych czytelników cieszy się z takiej aktualizacji?


Bądź na bieżąco!
Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter.